همگام سازی لیست مخاطبین با تلگرام

گاهی اوقات برایمان پیش می آید که شماره دوستان خود را در گوشی ذخیره می کنیم اما وقتی وارد تلگرام خود می شویم شماره آن ها را (که با آن خط در تلگرام هستند) در لیست مخاطبین تلگرام  خود مشاهده نمی کنیم با چند روش می خواهیم این مشکل را بررسی کنیم با ما همراه باشید.

 

زمانی که شما یک شماره موبایل را در گوشی خود ذخیره می کنید در تلگرامتان بایستی با همان نام (در صورتی که اون خط تلگرام داشته باشه) در قسمت مخاطبین برای شما ظاهر شود اما عده ای از کاربران نارضایتی خود را از این که شماره ثبت شده در تلگرام موجود نیس  ابراز می کنن.

برای بر طرف شدن این موضوع این روش ها را با ما تکرار کنید.

 

 

F1 مرکز تلفنی  پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات رایانه ای شما --

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213

عدم نمایش مخاطبین در تلگرام

روش اول: در صورتی که در لیست مخاطبین تلگرام خود  شماره ای مشاهده نمی کنید امکان دارد دفعه اولی که به تلگرام وارد شدید sync contact را غیر فعال کرده باشید و یا در ادامه استفاده از تلگرام بر حسب کنجکاوی وارد تنظیمات گوشی خود شده و این مورد را غیر فعال کرده باشید که در این صورت شماره هایی که از این زمان به بعد ذخیره می کنید وارد کنتاکت های تلگرام نمی شود.

روش دوم: در صورتی که از شماره های مجازی برای تلگرام خود استفاده می کنید( به فرض شماره مجازی مربوط به امریکا) حتما می بایستی به ابتدای شماره دوستان خود 98+ را اضافه کنید، زیرا تلگرام نمی تواند شماره خط های کشورهای دیگر را شناسایی کند یعنی اگر در کنتاکت های گوشی خود شماره ای با 0911 شروع میشود و شماره تلگرامتان مربوط به کشوری غیر ایران باشد نمی تواند به لیست مخاطبیت تلگرام اضافه کند.

روش سوم: استفاده از منو مخفی می باشد، در صورتی که با بررسی موارد بالا مشکلتان بر طرف نشد حتما این روش باحالو تست کنید.

به تنظیمات گوشی خود وارد شده و با حرکت انگشتانتان، به انتهای این فهرست رفته! در اینجا یه متن خاکستری که متفاوت از بقیه گزینه ها می باشد قرار دارد که بر روی آن شماره ورژن نسخه اندرویدتان قرار دارد چند ثانیه آن را بفشارید، یه شکل ظاهر میشود و مجدد  آن نوشته را لمس کنید که وارد منو شده و گزینه Import Contacts را بزنید.

 

F1 مرکز تلفنی  پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات رایانه ای شما --

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213

مطالب مرتبط :
  1. دانلود کرک ویندوز XP - قانونی سازی جهت نصب آپدیت های جدید و نرم افزار های مایکروسافت
  2. چگونه پروفایل فیس بوک خود را پاکسازی کنیم؟
  3. پنهان کردن لیست دوستان در فیسبوک (مطابق با تغییرات جدید فیسبوک)
  4. فعال سازی 5.0.94.0 Eset Smart Security به کمک رجیستری !
  5. پیاده سازی و پیکربندی WSUS ، قسمت اول – معرفی WSUS

پاسخ