سامانه ثبت نام ارز دانشجویی + سایت ثبت نام

سایت ثبت نام ارز دانشجویی برای تمامی دانشجویان  متقاضی ارز دانشجویی فعال شده است و دانشجویان با ثبت نام در این سامانه، نسبت به خرید ارز مورد نیاز خود اقدام میکنند.

تمام دانشجویان شاغل به تحصیل واجد شرایط دریافت ارز دانشجویی می‌توانند از  شنبه ۱۹ آبان ۹۷ فرم‌ های لازم به همراه مدارک مورد نیاز را تکمیل و در سامانه سجاد به آدرس portal.saorg.ir بارگذاری کنند.

لازم است متقاضیان دریافت ارز دانشجویی به نکات زیر دقت لازم را داشته باشند.

ارز دانشجویی صرفاً در بازه زمانی یک مهر ۹۷ تا ۲۹ اسفند ۹۷ یعنی از مهر تا اسفند ۱۳۹۷ تعلق می‌گیرد.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید : 9099071112 یا شماره 9099071113 یا شماره 021.70703077 تماس بگیرید

طبق بخشنامه بانک مرکزی، مبنای نرخ ارز درخصوص حواله‌های ارزی، نرخ ارز حواله مندرج در سامانه معاملات الکترونیکی ارز (ETS) و در مورد اسکناس، نرخ ارز اسکناس مندرج در سامانه مذکور خواهد بود.

باتوجه به تغییر سامانه ارزی از سامانه مشارکت دانشجویی (نشا) به سامانه جامع دانشجویی سجاد، تمام دانشجویان متقاضی در مرحله اول در سامانه جدید (سامانه سجاد) ثبت نام کرده و در مرحله بعدی درخواست ارز دانشجویی کنند.

طبق بخشنامه بانک مرکزی، ارز دانشجویی به مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد تعلق می‌گیرد و برای مقطع کارشناسی فقط دانشجویانی که شروع به تحصیل آن‌ها قبل از ۳۱ اردیبهشت ۹۷ بوده، می‌توانند درخواست کنند.

سازمان امور دانشجویان فقط موظف به تأیید وضعیت تحصیلی دانشجویان بوده، مراحل و ضوابط پرداخت ارز (نوع، میزان و نرخ) براساس دستورالعمل بانک مرکزی و بر عهده بانک‌های عامل (تجارت و سامان) است.

با توجه به اینکه تمام فرآیند‌ها و خدمات به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه انجام می‌شود، نیازی به مراجعه حضوری نیست.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت سوالات متداول در سامانه سجاد مراجعه کرده و در صورتی که پاسخ مورد نظر وجود نداشت، سوالات خود را از طریق ایمیل support@saorg.ir ارسال کرده و پیگیری کنند.

برای کسب اطلاع و پیگیری از وضعیت درخواست، متقاضی می‌تواند به پروفایل و ایمیل شخصی اعلام شده مراجعه کند. متقاضیان جهت ارتباط با پشتیبانی سامانه، از گزینه درخواست پشتیبانی سامانه سجاد در منوی خدمات استفاده کنند.

مطالب مرتبط :
  1. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  2. سایت تجارتی 'علی بابا' بالاتر از آمازون و ebay
  3. چگونه از جریمه شدن سایت خود توسط گوگل برای Over Optimization جلوگیری کنیم
  4. پلاگین Evernote Clearly برای موزیلا فایرفاکس- افزونه ذخیره اخبار، مقالات، و سایت صفحاتی را که برایتان جذاب هستند
  5. مایکروسافت وب سایت مقایسه آیپد با سرفیس را راه اندازی کرد

پاسخ