گلکسی‌نوت‌دو، بهترین‌گوشی‌اندروییدی

گفته می شود که اگر به دنبال قدرتمند ترین و با قابلیت ترین گوشی بازار می گردید بهتر است به طور جدی به گلکسی نوت دو سامسونگ فکر کنید. این گوشی به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری قابلیت هایی دارد که آن را تبدیل به بهترین گوشی اندروییدی موجود در بازار کرده است.

سخت افزار
تا کنون گزارش های زیادی درباره ویژگی های سخت افزاری این گوشی نوشته شده است. به طور کلی باید گفت گلکسی نوت دو بسیار شبیه به گلکسی اس سه است با این تفاوت که صفحه نمایشش اندکی بزرگتر شده . اگر از آن دسته کاربرانی هستید که تقریبا تمام روز از گوشی خود استفاده می کنند ، یکی دیگر از قابلیت های خوب این گوشی این است که با یک بار شارژ کردن باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری اش ، ۱۶ ساعت کامل می توان از ان استفاده کرد. به علاوه این باتری قابل تعویض نیز هست و اگر اتفاقی برایش بیفتد دیکر لازم نیست نگران دستگاه خود باشید.
نرم افزار
گلکسی نوت دو ، دستگاهی با نرم افزارها و تنظیمات بسیار شگفت انگیز است. دستگاهی که  پس از چند هفته استفاده از ان تازه متوجه قابلیت های نرم افزاری جدیدی خواهید شد که تا کنون متوجه انها نبوده اید. بنابراین اگر سورپرایز شدن را دوست دارید و نیز به شخصی سازی و بهینه سازی گوشی خود علاقه مندید باز هم گلکسی نوت بهترین گزینه اندروییدی موجود دربازار است.
برخی از این اپلیکیشن ها، سرویس ها و قابلیت ها عبارتند از :
S Note: اینکه بتوانیم با دست خط خودمان بنویسیم واقعا جالب است، گلکسی نوت دو به لطف S Pen  این قابلیت را در اختیار کاربر قرار می دهد.
Air View: این قابلیت سبب می شود S Pen روی صفحه شناور شده و مثل اسکرول برای دیدن جزئیات تقویم و قرار ملاقات ها به کار رود
مرورگر کروم: اگر دوستدار مرورگر کروم باشید ، می توانید وب سایتتان را از روی گوشی خود با مرورگر کروم تماشا کنید.
انگری برد جنگ ستارگان: این مورد که خیلی نیاز به توضیح ندارد. ولی واقعا با S Pen انگری برد هم جذاب تر می شود.
Google Play Movie: با این اپلیکیشن هم می توانید فیلم را روی گوشی خود تماشا کنید
Plume: اپلیکیشن توئیتر
Facebook
Handcent SMS: یک اپلیکیشن طراحی شده مخصوص پیامک زدن که بسیار جالب است.
Flipboard: راهی برای جست و جو در میان فهرست ها و فید ها به روشی تعاملی
Google Now: ابزاری فوق العاده برای ورزش، ترافیک،ردیابی و مسیر یابی و..
 

F1 مرکز تلفنی  پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات رایانه ای شما --

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

پاسخ