ممنوعیت عرضه سیم کارت رایتل برای افراد زیر ۱۸ سال !!

در پی اخباری که مبنی بر ارائه سیم‌کارت‌های رایتل به دانش‌آموزان مطرح شده، مدیر کل برند و ارتباطات این شرکت خاطرنشان کرد: تاکنون رایتل هیچ مذاکره‌ای با آموزش و پرورش نداشته و ما به هیچ عنوان فروش سیم‌کارت دانش آموزی نخواهیم داشت.

 مدیرکل برند و ارتباطات اپراتور سوم در خصوص گفته رئیس آموزش و پرورش تهران مبنی بر ورود رایتل به مدارس از سال آینده به همراه تبلت دانش آموزی گفت: رایتل تاکنون هیچ مذاکره‌ای در این زمینه با آموزش و پرورش نداشته است.
وی ادامه داد: بنابر قانون، فروش سیم‌کارت به افراد زیر ۱۸ سال ممنوع است و به همین دلیل ما به هیچ عنوان به این مساله ورود نخواهیم کرد ضمن این‌که مسائل فرهنگی مربوط به دانش‌آموزان برای اپراتور سوم نیز از اهمیت برخوردار است. آرپناهی در پایان خطاب به رسانه‌ها و مسوولان خاطرنشان کرد: کاش چنین اخباری پیش از انجام بررسی‌های همه جانبه، در جامعه منتشر نشود تا با این نوع جریان سازی ها شاهد نگرانی مردم نباشیم.
روز گذشته سیدعلی یزدی‌خواه – رییس آموزش و پرورش شهر تهران – از طرح ارائه «تبلت دانش‌آموزی» خبر داده و در این باره گفته بود: «تبلت دانش‌آموزی» یکی از برنامه‌هایی است که مرکز آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش آن را در دستور کار قرار داده و اجرای آزمایشی آن از مدارس شهر تهران آغاز خواهد شد.
وی در عین حال گفته بود: با توجه به برآورد هزینه‌هایی که برای راه‌اندازی این طرح و همچنین تولید محتوا باید صورت بگیرد، مقرر شده ورود تبلت و رایتل یا همان موبایل تصویری در دستور کار قرار بگیرد که در صورت تامین زیرساخت‌ها و اعتبار آن، از سال ۹۲ به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد.

 

F1 مرکز تلفنی  پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات رایانه ای شما --

 

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

مطالب مرتبط :
  1. دانلود نرم افزار HP_USB_Boot_Utility برای تعمیر و فرمت کردن فلش مموری های HP
  2. نرم افزار SD Formatter برای فرمت کردن مموری کارت و USB Flash Memory
  3. راهی برای پیدا کردن IP فرسنده ایمیل , در یاهو
  4. 10 نکته و ترفند برای آشنایی بیشتر با «ویندوز 8»
  5. ده راهکار برای آنکه باهوش‌تر باشیم و باهوش به نظر برسیم!

پاسخ