نوکیا رسما از قهرمان جدیدش با نام لومیا 928 پرده برداری کرد

چندی پیش نوکیا از یک قهرمان جدید برای سه ماهه دوم سال جاری خبر دارد و امروز این کمپانی فنلاندی با راه اندازی یک صفحه اینترنتی اختصاصی برای این تلفن، رسما آن را معرفی کرد. نوکیا در صفحه اختصاصی لومیا 928، اولین تصویر مربوط به این تلفن را منتشر کرده است. همانطور که انتظار می‌رفت، نوکیا در این تلفن نیز توجه ویژه‌ای به بخش دوربین دستگاه داشته است.

 

 

پیش از این، اطلاعات و شایعات بسیاری در رابطه با تلفن لومیا 928 نوکیا به بیرون درز کرده بود؛ اما تا به امروز این تلفن رسما معرفی نشده بود. حال نوکیا از طریق یک صفحه‌ اختصاصی (nokia.com/us-en/lumia928) مردم را نسبت به تلفن بعدی خود کنجکاو کرده است و با نشان دادن یک تصویر از دوربین آن، سعی کرد تا توانایی عکس برداری آن را در نور کم را به رخ بکشد.

هنوز اطلاعات فنی لومیا 928 بصورت رسمی اعلام نشده است، اما به تازگی مشخصات کامل آن از طریق Vanity Fair فاش شده بود که به لرزش گیر اپتیکال، دوربین Pureview و لنز کارل زایس اشاره داشت. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، تمرکز نوکیا در لومیا 928 بر عکس برداری در نور کم است.

اگر به تصویر مربوط به تلفن دقت کنید، مطابقت آن با اطلاعاتی که پیش‌تر به بیرون درز کرده بود را مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال لبه‌های لومیا 928 نسبت به 920 کمی تیزتر شده‌اند و احتمالا این تلفن نسبت به 920 سبک‌تر و باریک‌تر نیز خواهد شد. پیش‌تر اطلاعاتی بدست آمده بود که نشان می‌داد نوکیا در صفحه نمایش این تلفن از پنل OLED به جای LCD استفاده نموده است.

انتظار می‌رود نوکیا و مایکروسافت برای تبلیغات گسترده این تلفن برنامه‌های مشترکی را اجرا کنند و همچنین براساس گزارش بلومبرگ این تلفن از طریق اپراتورهای مختلف مخابراتی از جمله ورایزون عرضه خواهد شد. احتمالا نوکیا در کنفرانس 24 اردیبهشت ماه تلفن لومیا 928 را به طور کامل معرفی خواهد کرد.

این صفحه (nokia.com/us-en/lumia928) با IP‌های ایران باز نمی‌شود؛ اما با تغییر آی‌پی قادر به مشاهده آن خواهید بود.

 

F1 مرکز تلفنی  پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات رایانه ای شما --

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

مطالب مرتبط :
  1. انتشار سرویس نقشه Here از سوی نوکیا برای آیپد و آیفون پیش از گوگل
  2. نسخه تحت ویندوز و مک وایبر رسما منتشر گردید- دانلود وایبر نسخه مک و ویندوز فون
  3. ترفند های گوشی های نوکیا
  4. پس از چهارده سال سامسونگ جایگاه نخست را از نوکیا گرفت
  5. مقایسه ای بین نوکیا N8 و آیفون ۴

پاسخ