اطلاعیه مهم روابط عمومی رایتل در مورد اقدامات سودجویانه

روابط عمومی رایتل به شوو خبر داد که اخیرا سودجویان، خود را به عنوان نماینده رایتل معرفی نموده و نسبت به فروش سیم کارت‌های غیرمعتبر اقدام نموده‌اند. رایتل نیز در راستای مقابله با این افراد لیست نمایندگان مجاز فروش سیم کارت‌های رایتل را در وب سایت رسمی خود درج کرده و از کاربران خواسته تا خریدهای خود را تنها از طریق این مراکز انجام دهند.
 

رایتل تنها اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه از مردم شریف ایران درخواست می‌کند، به منظور جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی، برای خرید سیم کارت‌های رایتل صرفاً از مراکز خرید مورد تایید این اپراتور اقدام نمایند.

وب سایت رسمی رایتل به آدرس www.Rightel.ir ، دفاتر فروش رایتل، مراکز پیشخوان دولت و مراکز خدمات ارتباطی مورد تایید که نام آنها در وب سایت رایتل آمده است، مراکز مجاز خرید سیم کارت این اپراتور هستند و کلیه مراکز دیگر که مجوز فروش سیم کارتهای رایتل را ندارند، مورد تایید این اپراتور نیستند.

روابط عمومی رایتل همچنین تاکید کرده است که قیمت سیم کارت‌های دیتا و اعتباری بدون احتساب مالیات ارزش افزوده 20 هزار تومان و قیمت سیم کارت‌های دائمی این اپراتور بدون احتساب مالیات ارزش افزوده، 120 هزار تومان است؛ لذا درخواست پرداخت وجه بیش از ارقام اعلام شده از سوی فروشندگان در هر شرایطی غیر قانونی است.

در پایان نیز با اشاره به برخی تماس‌های تلفنی سودجویانه برای فروش سیم‌کارت‌های رایتل به بهانه‌هایی چون اختصاص شماره‌های رند، شماره‌های مشابه شماره فعلی و یا شرکت در قرعه کشی، رایتل از شهروندان گرامی درخواست کرده است که به هرگونه تماس برای واریز وجه با موضوعات مذکور پاسخ مثبت نداده و مراتب را در اسرع وقت به مرکز تماس مشتریان رایتل به شمارۀ تماس 2920-021 یا مراجع قانونی ذی‌ربط اطلاع دهند.

 

منبع: zoomit.ir

F1 مرکز تلفنی  پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات رایانه ای شما --

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. ۱۶ اصطلاح در مورد صفحه نمایش و تلویزیون به همراه معانی آنها
  2. ممنوعیت عرضه سیم کارت رایتل برای افراد زیر ۱۸ سال !!
  3. گذاشتن Password برای فایل های مورد نظر
  4. پلاگین FEBE برای موزیلا فایرفاکس- پشتیبان گیری از تنظیمات مورد نیاز در موزیلا فایرفاکس
  5. راهنمای تنظیم گوشی های آندروید ( نسخه ۴ ) برای اتصال به شبکه رایتل

پاسخ