راهنمای iOS 6: دسترسی اپلیکیشن فیس‌بوک به عکس‌ها و ویدئوها

یکپارچه‌شدن شبکه‌های اجتماعی با iOS یکی از هدف‌هایی است که اپل آنرا دنبال می‌کند. این هدف با اضافه شدن شبکه اجتماعی فیس‌بوک به iOS 6، بیش از گذشته مشخص شد. اما استفاده از اپلیکیشن‌های اشتراک‌گذاری مشروط به انجام تنظیمات حریم‌خصوصی کاربران است. اگر کاربر در اولین راه‌اندازی iOS 6، به فیس‌بوک اجازه دسترسی به آلبوم تصاویر را ندهد. بعداً باید این تنظیمات را برای استفاده و اشتراک‌گذاری Set کند. در ادامه برای آشنایی با نحوه انجام این تنظیمات با ما همراه باشید.

بعد از نصب iOS 6، هنگامی‌که قصد دارید برای اولین بار عکس‌های خود را از طریق آیفون یا آیپد به فیس‌بوک بفرستید ممکن است با صفحه زیر روبرو شوید.

howto-give-fb-access-to-ios6-photos-1

پیغام نمایش داده شده به این معنا است که شما باید پیش از به اشتراک‌گذاری تصاویر تنظیمات حریم‌خصوصی دستگاه خود را مشخص کنید. اما iOS 6، به طور دقیق اعلام نمی‌کند که برای انجام این‌کار به کدام قسمت از تنظیمات باید مراجعه کنید. برای صرفه جویی در وقت، می‌خواهم که روش انجام این‌کار را برای علاقه‌مندان شرح بدهم.

از صفحه اصلی وارد Settings شده و Privacy را انتخاب کنید:

howto-give-fb-access-to-ios6-photos-2

سپس از منوی باز شده، Photos را انتخاب کنید...

howto-give-fb-access-to-ios6-photos-3

حالا باید گزینه Facebook را ببینید. اگر قبلاً تنظیمات حریم خصوصی را برای فیس‌بوک انجام داده باشید، مشابه تصاویر پایین، در لیست گزینه‌ها، گزینه فیس‌بوک در حالت On است.

howto-give-fb-access-to-ios6-photos-4

 

اگر هم به فیس بوک، اجازه دسترسی نداده باشید، اسلایدر در حالت Off قرار دارد. تنها کافی‌است اسلایدر را لمس کنید تا On شود و از این به بعد شما می‌توانید عکس‌های خود را هر زمان که می‌خواهید در فیس‌بوک آپلود کنید.

 

F1 مرکز تلفنی  پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات رایانه ای شما --

 

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

مطالب مرتبط :
  1. دسترسی مستقیم به درایو های لینوکس ( Ext2 و Ext3 ) در ویندوز با Ext2IFS_1_11a
  2. با کلیدهای میانبر فیس‌بوک در کروم و فایرفاکس آشنا شوید
  3. چطور با یک دوربین بد، عکس‌های خوب بگیریم
  4. فیس‌بوک به جنگ اپل رفت
  5. راهنمای جامع تنظیمات مرورگر Mozilla Firefox

پاسخ