ورود مستقیم به محیط دسکتاپ در ویندوز ۸.۱

برای اکثر افرادی که ویندوز ۸ نصب کرده اند، یک ناامیدی بوجود آمد. چون نه تنها قابلیت های خیلی جدید و جذابی ارایه نشده بود، بلکه برخی اشکالات نیز در آن وجود داشت. به شکلی مایکروسافت می خواست کاربران را مجبور کند که حتما صفحه شروع یا همان Start Screen را ببینند. پس از آن ابزارهای زیادی پیدا شدند که هر کدام سعی می کردند مشکل را به نحوی حل کرده و با رد کردن استارت اسکرین، به صورت اتوماتیک کاربر را به محیط دسکتاپ ببرند.

اما حالا با انتشار نسخه پیش نمایش ویندوز ۸.۱، کاربران گزینه ای را در اختیار خواهند داشت که به صورت درونی در ویندوز تعبیه شده است و کاری می کند که به صورت مستقیم به محیط دسکتاپ بروید. اگر شما هم ویندوز ۸.۱ را الان نصب کرده اید، می توانید این کار را انجام دهید تا از شر استارت اسکرین در شروع کار خلاص شوید.

کافیست روی یک قسمت خالی از نوار وظیفه ( Taskbar ) راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید. در پنجره باز شده به سربرگ Navigation بروید و از قسمت Start Screen، گزینه Go to the desktop instead of Start when I sign in را فعال کنید. در پایان نیز دکمه Ok را کلیک کنید.

img_51cb2be1323e2

با انجام این کار دیگری نیاز به هیچ کار اضافه یا برنامه‌ی خاصی نخواهید داشت. از این به بعد هر وقت سیستم را روشن کنید، مستقیما به محیط دسکتاپ وارد خواهید شد.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. ۳۰ کلید میان‌بر جدید در «ویندوز ۸»
  2. فارسی کردن اعداد و صفحه کلید در ویندوز 7
  3. دسترسی مستقیم به درایو های لینوکس ( Ext2 و Ext3 ) در ویندوز با Ext2IFS_1_11a
  4. آموزش پارتیشن بندی در ویندوز بدون نیاز به نصب برنامه اضافه
  5. داستان پنج تلفن هوشمند ویندوز فون 8 برتر 2012

پاسخ