حذف نام ایران از سایت کسپرسکی

شرکت کسپرسکی به یکباره نام ایران و نمایندگان ایرانی اش را از سایت خود حذف کرد. با این کار، کسپرسکی هم به جمع شرکت های امنیتی اضافه شد که که نام ایران را از بخش نمایندگان سایتشان حذف کرده اند.

 

 

پیش از این اقدام کسپرسکی، شرکت های مک آفی، نورتون، ایست و بیت دیفندر با حذف نام ایران از سایتشان عملاً شرکت خود را از داشتن نماینده رسمی در ایران محروم کرده بودند.  این اقدام کسپرسکی در حالی است که تا مدتی پیش نمایندگان این آنتی ویروس روسی مدعی حمایت کامل کسپرسکی از این شرکت ها بودند و بارها مسئولین منطقه ای کسپرسکی از عدم وارد شدن کسپرسکی به تحریم نرم افزاری علیه ایران سخن گفته بودند. با توجه به ارتباط نزدیک بین دولت های ایران و روسیه، به ویژه در سال های اخیر، کمتر کارشناسی احتمال تحریم ایران توسط آنتی ویروس کسپرسکی را  می داد.

ایجاد اطمینان از عدم ورود کسپرسکی به تحریم، بسیاری از مدیران امنیتی سازمان ها و به خصوص نهادهای دولتی را راضی به استفاده از کسپرسکی برای حفظ امنیت سایبری این سازمان ها نموده بود.تعداد شرکت های امنیتی هم که در بازار به ارائه محصولات کسپرسکی می پرداختند کم نبود و در سال های اخیر و با تنگ شدن حلقه تحریم، شرکت های زیادی، کسپرسکی را به سبد محصولات خود افزوده بودند.مشخص نبودن آینده ارتباط شرکت کسپرسکی با نمایندگان ایرانی خود و همچنین معین نبودن نحوه ارتباط کسپرسکی با مشتریان ایرانی بر اهمیت این خبر افزوده است.

منبع : سایسک

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  2. سایت تجارتی 'علی بابا' بالاتر از آمازون و ebay
  3. راهنمای تنظیمات مودم ایرانسل
  4. دانلود فونت نستعلیق و فونت ایران نستعلیق irannastaliq
  5. معرفی برترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران

پاسخ