اثر اینتل: کاربران لپتاپ های مجهز به هاسول٬ و استفاده کمتر از تبلت

بیراهه نرویم، البته که شرکت های مختلف با بهینه سازی سخت افزاری و نرم افزاری لپتاپ های خود٬ عمر باتری محصولات را افزایش می دهند٬ ولی امسال داستان طول عمر باتری فقط حاصل کار برندهای لپتاپ نیست، یک نام مهم را این وسط باید در ذهن داشت و آن اینتل است٬ -و البته نام دومی هم هست: هاسول.

مکبوک ایر ۲۰۱۳ به بازار آمده و همه از عمر باتری ۱۲ ساعته آن می گویند، به زودی سایر برندها هم اولترابوک ها و نوت بوک های مجهز به هاسول خود را روانه بازار خواهند کرد و تقریبا نتایج مشابهی به دست خواهد آمد. حال پرسش این است: چنین پیشرفت بزرگی چه تاثیری روی کاربران می گذارد؟

جواب این پرسش را می شود پیشاپیش از تغییرات به وجود آمده در سبک کار دارندگان مک بوک ایر جدید فهمید. فرض را بر این گذاشته ایم که نتایج به لپتاپ های ویندوزی هم قابل تعمیم هستند.

افرادی که مکبوک ایر جدید خریده اند، می گویند عمر باتری طولانی اثر مستقیمی روی زندگی شان گذاشته. بیشتر آنها دیگر با خودشان شارژر حمل نمی کنند و میزان استفاده شان از تبلت هم پایین آمده.
اگر از آن افرادی هستید که صبح تا ظهر٬ حین صرف ناهار و سپس تا شب مشغول کار هستید٬ هاسول برای شما مساوی است با یک علامت بی نهایت. دیگر نگرانی بابت تمام شدن باتری٬ روی آرامش فکرتان سایه نخواهد افکند و مدام در اولین فرصت شارژر را به برق نخواهید زد تا باتری را دوباره پر کنید.
دیگر برای نگه داشتن شارژ باتری لپتاپ٬ به استفاده بی مورد از تبلت روی نخواهید آورد و حتی ترجیح می دهید از محیط حرفه ای سیستم عامل بیشتر از محیط ساده تبلت استفاده کنید. این هم یک دلیل دیگر برای خرید لپتاپ به جای تبلت٬
اینتل امسال شایسته یک تشویق ایستاده است چون جان دوباره ای به خانواده ناامید لپتاپ ها داده و در ضمن٬ باعث شده عده ای از کاربران٬ حتی تبلت های خود را هم کنار بگذارند؛ چنین اتفاقی در این دوره و زمانه٬ شبیه معجزه نیست؟
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  2. معرفی تبلت ۷ اینچی Aquos Pad SHT21 را با نمایشگر IGZO LCD از سوی شارپ
  3. باطری تبلت سرفیس پرو: ۴ ساعت
  4. KidsPad ، تبلتی ویژه برای کودکان
  5. اگر لپتاپ خیس شد چه کنیم ؟

پاسخ