فاکس کان قصد تولید ساعت هوشمند خود را دارد که به آیفون متصل می‌شود

  • 1392/04/09
  • بازدید : 6882

فاکس‌کان تولیدکننده بزرگ آسیایی است که تامین قطعات مورد نیاز آیفون، آیپد و آیپاد تاچ را برعهده دارد و همچنین اسمبل بسیاری از محصولات مهم اپل نیز در این شرکت انجام می‌شود. حال مدیرعامل فاکس‌کان در میان سهام‌داران شرکت اعلام نموده که قصد عرضه یک ساعت هوشمند را دارد.
 

مدت‌ها است که شواهد بسیاری مبنی بر تلاش اپل برای طراحی و تولید ساعت هوشمند به گوش می‌خورد، ساعتی که احتمالا در همین کارخانه فاکس کان تولید خواهد شد. حال مدیرعامل فاکس‌کان از این فرصت استفاده نموده و در میان سهام‌دارن شرکتش گفته که آنها قصد طراحی یک ساعت مچی هوشمند را دارند.

ساعت هوشمند فاکس‌کان دارای سنسور خاص برای محاسبه ضربان قلب و شمارش نفس‌های کاربر است. این ساعت هوشمند همچون بسیاری از رقبایش به تلفن‌های هوشمند متصل شده و پیام‌ها، ایمیل‌ها، بروز رسانی‌های فیس‌بوک و غیره را برروی صفحه نمایش خود نشان خواهد داد.

اگر فاکس‌کان بخواهد ساعت هوشمند اختصاصی خود را تولید کند، شاید با اپل بر سر تولید iWatch که انتظار می‌رود در حجم بسیار بالایی تولید شود به مشکل بر بخورد.

به هر حال با عرضه نسل دوم ساعت‌های هوشمند سونی و اخبار مختلف مبنی بر تلاش گوگل، سامسونگ و اپل برای ساخت ساعت هوشمند، انتظار می‌رود امسال شاهد عرضه چندین ساعت هوشمند جدید باشیم.

 

منبع: zoomit.ir

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. داستان پنج تلفن هوشمند ویندوز فون 8 برتر 2012
  2. رصد کردن مغز بر روی تلفن هوشمند
  3. مشاهده صفحات وب به صورت سه‌‌بعدی در مرورگر فایرفاکس
  4. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  5. با کلیدهای میانبر فیس‌بوک در کروم و فایرفاکس آشنا شوید

پاسخ