نوکیا و معرفی ۳ تلفن ارزان قیمت: ٬207 208 و 208 دو سیم کارت

تلفن های ارزان قیمت همیشه مشتریان خاص خودشان را دارند٬ شاید حتی خیلی از دارندگان تلفن های هوشمند با نمایشگرهای لمسی بزرگ هم ترجیح بدهند برخی مواقع از تلفن های ارزان با کیبورد فیزیکی استفاده کنند.

نوکیا در این بخش همیشه حضوری جدی داشته و آن طور که در گزارش ها داشته ایم سود خوبی هم از فروش این تلفن ها به دست می آورد٬ بنابراین جای تعجب نیست اگر همچنان مدل های جدید معرفی کند.

دو تلفن جدید با نام های ۲۰۷ و ۲۰۸ ابعادی معادل ۱۱۴.۲ در ۵۰.۹ در ۱۲.۸ میلیمتر دارند و وزن شان به ترتیب ۸۹.۶ و ۹۰.۵ گرم است. این اختلاف وزن به خاطر داشتن دوربین در مدل ۲۰۸ است. هر دو تلفن باتری ۱۰۲۰ میلی آمپری دارند که تا ۱۲ ساعت مکالمه را پشتیبانی می کند.هر دو تلفن از بلوتوث ۳ و شکاف حافظه جانبی تا ۳۲ گیگابایت نیز برخوردارند و با استفاده از پورت مینی یو اس بی امکان انتقال فایل به آنها و حتی شارژشان از طریق کامپیوتر وجود دارد.

به خاطر نبودن گپ در بین کلیدها٬ صداهای اضافه موقع تایپ کم است و ضمنا می توانید قاب پشتی را به راحتی عوض کنید تا ظاهر و رنگ دستگاه عوض شود. رنگ های قرمز٬ مشکی٬ سفید٬ زرد و  فیروزه ای برای این تلفن ها پیش بینی شده و قیمت این سه مدل نیز حدود ۷۰ دلار خواهد بود.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. نرم افزار SD Formatter برای فرمت کردن مموری کارت و USB Flash Memory
  2. داستان پنج تلفن هوشمند ویندوز فون 8 برتر 2012
  3. رصد کردن مغز بر روی تلفن هوشمند
  4. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  5. معرفی تبلت ۷ اینچی Aquos Pad SHT21 را با نمایشگر IGZO LCD از سوی شارپ

پاسخ