سینوفسکی رهبر پیشین ویندوز و پذیرش پیشنهاد بازنشستگی ۱۴.۲ میلیون دلاری مایکروسافت

اگرچه استیو سینوفسکی آبان ماه گذشته بدون هیچ اخطاری به ناگهان مایکروسافت را ترک کرد ، اما به نظر می رسد رهبر پیشین تیم ویندوز هنوز مشغول کار بر روی توافقنامه بازنشستگی نهایی خود با آخرین کارفرمای اش است. روز گذشته مایکروسافت جزئیات پاداش بازنشستگی سینوفسکی پس از توسعه موفقیت آمیز ویندوز ۷ و ۸ را منتشر کرد.

در گزارشی که مایکروسافت برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ارسال کرده است، آمده که آقای سینوفسکی قرار است ارزش سهام سرمایه ای که قبلا به ایشان اهدا شده و همچنین ۵۰ درصد سهام هدیه به دلیل کارایی شان را دریافت کنند. اینها جمعا ۴۱۸۳۶۱ سهم هستند که در حال حاضر بیش از ۱۴.۲ میلیون دلار ارزش دارند. البته استیو تمام این سهام را یکجا دریافت نمی کند. مایکروسافت قرار است سهام وی را طی برنامه زمان بندی تا پایان آگوست ۲۰۱۶ به وی تحویل دهد.

در عوض استیون سینوفسکی موافقت کرده که هیچ شغل تازه ای را از طرف «رقبای شناخته شده» این شرکت نپذیرد. کارکنان مایکروسافت را به ترک این شرکت یا کار در شرکت های دیگر تشویق نکند. در دعاوی قضایی مایکروسافت همکاری داشته باشد. تبلیغ سوء علیه این شرکت نکند. و همچنان به قوانین موافقتنامه عدم افشای اسرار مایکروسافت پایبند باشد.

استیو سینوفسکی پس از جدایی از مایکروسافت، مشغول تدریس در دانشگاه هاروارد شده است و البته وبلاگ learningbyshipping  را راه انداخته است. وی در این وبلاگ پستهای بسیار بلندی درباره چگونگی مدیریت عرضه محصولات فناوری می نویسد.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. ۳۰ کلید میان‌بر جدید در «ویندوز ۸»
  2. فارسی کردن اعداد و صفحه کلید در ویندوز 7
  3. دسترسی مستقیم به درایو های لینوکس ( Ext2 و Ext3 ) در ویندوز با Ext2IFS_1_11a
  4. آموزش پارتیشن بندی در ویندوز بدون نیاز به نصب برنامه اضافه
  5. داستان پنج تلفن هوشمند ویندوز فون 8 برتر 2012

پاسخ