دیدار مدیر اجرایی فیسبوک و نایب رئیس سامسونگ، شاید تلفن فیسبوکی دیگر

به نظر می رسد سفر شرلی سندبرگ، مدیر اجرایی (COO) فیسبوک به کره جنوبی، تنها برای تبلیغ کتاب جدیدش «Lean In » نبوده است. اگرچه انگیزه های وی هنوز نامعلوم هستند، اما برخی منابع از دیدار وی با شیم سو-او، نایب رئیس سامسونگ برای تقویت روابط میان بخش موبایل دو شرکت خبر می دهند.

مدتها است فیسبوک تلاش می کند نفوذ عمیق تری به بازار موبایل داشته باشد و یکی از حرکات مشهودش در این زمینه، عرضه لانچر Home برای اندروید بود. ولی هنوز این حرکت با موفقیت چندانی روبرو نشد، و این باعث شده شرکت های بزرگ در صنعت موبایل به توان فیسبوک جهت تبدیل شدن به "گوگل شماره ۲" همچنان با دیده شک و تردید بنگرند.اگر به خاطر داشته باشید، شرکت اچ تی سی و فیسبوک اسمارت فونی مجهز به لانچر Home عرضه کردند که با استقبال نه چندان گرم بازار روبرو شد و اپراتور AT&T ارائه دهنده اختصاصی آن، هنوز درباره آینده HTC First چندان خوشبین نیست.

اما به نظر می رسد مارک زاکربرگ بدون توجه به این شکست، همچنان به رقابت در بازار اسمارت فون علاقه مند است و اکنون به دنبال پروژه موبایلی با سامسونگ است . آیا قرار است نتیجه مذاکرات سامسونگ-فیسبوک تولد اسمارت فون فیسبوکی مثلا Samsung Second باشد؟

به گفته یک منبع نزدیک به سندبرگ، ملاقات وی با نایب رئیس سامسونگ نشان داده که علاقه سامسونگ به همکاری در پروژه Home در حال حاضر بسیار کم فروغ است. البته ممکن است خانم سندبرگ به دنبال تهییج سامسونگ برای شرکت در پروژه دیگری باشد که هنوز برای مان ناشناخته مانده است.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. داستان پنج تلفن هوشمند ویندوز فون 8 برتر 2012
  2. رصد کردن مغز بر روی تلفن هوشمند
  3. تنظیمات حریم خصوصی فیسبوک
  4. پنهان کردن لیست دوستان در فیسبوک (مطابق با تغییرات جدید فیسبوک)
  5. چگونه دیگران را به انجام کارهایی که مایل نیستند،‌ ترغیب کنیم؟

پاسخ