ترانسفر رایگان وایمکس ایرانسل برای اجرای بازی های آنلاین ایرانی

امروزه بازی های آنلاین در سراسر جهان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این بازی های جذاب به خاطر تعاملی که بین کاربران ایجاد می کنند و هیجان ناشی از آن، در طی سال های گذشته، گسترش بسیاری یافته اند. اما در ایران، به خاطر سرعت پایین اینترنت و یا پهنای باند کم کاربران، رونق چندانی را در این بازار شاهد نبودیم.

اما طبق خبری که دفتر روابط عمومی ایرانسل، برای نارنجی ارسال کرده، کاربران وایمکس ایرانسل از این پس می توانند به صورت رایگان از سه بازی آنلاین ایرانی استفاده نمایند. این بدین معنا است که دیگر هنگام اجرا این بازی ها، لازم نیست تا نگران مصرف پهنای باند خود باشید.

سه بازی آنلاین اشاره شده، گزر، آسمان دژ ۲ و سرعت بیشتر نام دارند. بازی «گرز »از سبکی استراتژیک بهره می برد و بازی «آسمان دژ » هم سبکی مشابه را با حال و هوای فضایی مخلوط کرده و رخداد های خود را در سال ۲۸۰۸ پیش می برد. بازی «سرعت بیشتر » نیز همانطور که از نام آن بر می آید، برای علاقه مندان به مسابقات اتوموبیل رانی طراحی شده است.یک اپراتور عربستانی، با همکاری بنیاد ویکی مدیا، شرایطی را فراهم آورده بود تا در جهت گسترش علم، ۲۵ میلیون کاربر منطقه خاورمیانه، به رایگان به محتوای ویکی پدیا دسترسی داشته باشند. اقدام ایرانسل، گامی مثبت جهت دسترسی کاربران به اینترنت است، اما ای کاش در کنار بازی های آنلاین، امکان دسترسی رایگان به منابع علمی مهم مانند ویکی پدیا و... نیز برای کاربران ایرانی فراهم شود.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. دانلود نرم افزار HP_USB_Boot_Utility برای تعمیر و فرمت کردن فلش مموری های HP
  2. نرم افزار تعمیر و بازیابی فلش های سوخته – OnLineRecovery
  3. نرم افزار SD Formatter برای فرمت کردن مموری کارت و USB Flash Memory
  4. راهی برای پیدا کردن IP فرسنده ایمیل , در یاهو
  5. 10 نکته و ترفند برای آشنایی بیشتر با «ویندوز 8»

پاسخ