چرا آیپد مینی نسل دوم هم رتینا نیست!!

اگر منتظر هستید تا آیپد مینی دوم با نمایشگر رتینا در حوالی شهریور یا مهر معرفی شود٬ بهتر است بدانید که تاخیری ۳ تا ۶ ماهه در این خواسته خواهد افتاد. این حرفی است که این روزها در کوچه شایعات شنیده می شود.

هم اکنون آیپد مینی با رزولوشن آیپد ۲ در بازار است و گویا میل به ارائه بهترین بهترین ها٬ ناگهان متوقف شده. نسل دوم آیپد مینی هم با یکی از این دو سناریو روبرو می شود: یا تعویق عرضه تا اوایل سال ٬۲۰۱۴ یا یک بهبود حداقلی و نه نسل دوم واقعی.

از دیدگاه استراتژی تیک-تاک هم این کار برای اپل معقول است. بعد از اینکه آیپد مینی در موج اول٬ سهم  فروش عظیمی را از چنگ برادر بزرگش بیرون آورد٬ به نظر می رسد اپل می خواهد به آیپد نسل ۵ که بازطراحی و سبک شده٬‌ میدانی برای جولان بدهد.

در نتیجه٬ آیپد مینی نسل دوم احتمالا فقط با بهبودهایی در پردازنده و دوربین عرضه خواهد شد و نمایشگر رتینا٬ در نسخه ۲۰۱۴ به این محصول ظریف و خوش ساخت اضافه می شود -شاید زمانی که نمایشگر ایگزو به تولید انبوه رسیده باشد.

البته اپل از نظر نرم افزاری٬ حالت x2 در iOS 7 را به تمام دستگاه ها گسترش داده٬ و این یعنی همه چیز برای دو برابر شدن رزولوشن آیپد مینی ۲ در سال بعد آماده است.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. انتشار سرویس نقشه Here از سوی نوکیا برای آیپد و آیفون پیش از گوگل
  2. مردی که به جای آیپد، سیب‌زمینی خرید!!
  3. Recordium : ضبط، ویرایش و حاشیه‌نویسی فایل‌های صوتی در آیفون و آیپد
  4. مایکروسافت وب سایت مقایسه آیپد با سرفیس را راه اندازی کرد
  5. ‫‫تصاویر و ویدیو iOS 7 بر روی آیپد: دمیدن جان دوباره به ظاهر رهبر بازار تبلت‌ها

پاسخ