با چک کردن گوشی‌تان پول به جیب بزنید!

اسمارت فونها به یکی از اجزای لاینفک زندگی تبدیل شده‌اند. معمولا هر فرد روزانه چندین و چند بار گوشی موبایل خود را چک می‌کند. اما قضیه وقتی جالب می‌شود که بدانید با یک نرم افزار جدید اندرویدی کاربران می‌توانند با هر بار باز کردن صفحه نمایش گوشی خود، مقداری پول به جیب بزنند.

به تازگی نرم افزار جدیدی به نام لاکت (locket) به بازار عرضه شده که بوسیله آن با هر بار باز شدن قفل نمایشگر گوشی شما، مقداری پول به حساب فرد واریز می‌شود.
کارکرد این نرم افزار به این طریق است که در واقع فضای نمایشگر گوشی را از شما اجاره می‌کند و تبلیغات بازرگانی شرکت‌ها یا مشاغل مختلف را برایتان می‌فرستد و بار ارسال هر آگهی، مبلغی پول به شما پرداخت می‌شود.این نرم افزار از کاربر اطلاعاتی از قبیل سن، جنسیت و مکان زندگی را می‌پرسد تا تبلیغاتی متناسب با فرد را برایش بفرستد.
مبلغ پولی که این نرم افزار به کاربر پرداخت می‌کند، یک سنت برای هر بار باز کردن صفحه نمایش است و پرداختها محدود به سه مرتبه در هر ساعت هستند به این معنی که در هر ساعت بیشتر از سه سنت پرداخت نمی‌شود، اما در زمان طولانی مبلغ قابل توجهی خواهد شد و اگر یک کاربر در هر ساعت شبانه روز سه آگهی را دریافت کند، طی یک سال ۲۶۲ دلار و ۸۰ سنت دریافت خواهد کرد.همچنین کاربر می‌تواند با معرفی این نرم افزار به هر کاربر دیگر یک دلار کسب کند.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. دانلود نرم افزار HP_USB_Boot_Utility برای تعمیر و فرمت کردن فلش مموری های HP
  2. فارسی کردن اعداد و صفحه کلید در ویندوز 7
  3. نرم افزار SD Formatter برای فرمت کردن مموری کارت و USB Flash Memory
  4. رصد کردن مغز بر روی تلفن هوشمند
  5. کوچک کردن آیکون ها در ویندوز7

پاسخ