فضای ذخیره سازی ابری نامحدود عرضه ایکس باکس وان

مثل اینکه داستان قابلیت های جدید کنسول بازی جدید مایکروسافت تا زمان آغاز فروش آن تمامی نخواهند داشت و هر روز بخش تازه ای از آن را خواهیم شنید. و اکنون هم مشخص شده که ایکس باکس وان با فضای ذخیره سازی کلود نامحدود عرضه خواهد شد.

بر کسی پوشیده نیست که مایکروسافت در حال حاضر یکی از قدرتمندترین سرویس دهندگان فضای ابری است و با محصولات و سرویس هایی چون Azure، اسکای درایو و... جای پای محکمی در این بازار دارد.

از سویی هم می دانیم که قرار است کلود به شکل گسترده ای توسط ایکس باکس وان مورد استفاده قرار گیرد تا بخش اعظم وظایف محاسباتی و فرآیندهای رندر کردن بر دوش آن قرار گیرد. یک کاربرد دیگر فضای ابری در این کنسول بازی، همراهی با هارد دیسک و عملکرد به عنوان بخشی از آن برای ذخیره اطلاعات بازی ها است.

اگر چه این امکان جدیدی در کنسول های بازی مایکروسافت نیست و در ایکس باکس ۳۶۰ هم می توانستید اطلاعات بازی ها و دستاوردهای تان را در کلود ذخیره کنید، اما آنجا به یک فضای ۵۱۲ مگابایتی محدود بودید. و اکنون داستان با One به کلی عوض شده است. فضای کلود این کنسول به بی نهایت میل کرده و گوناگونی فرمت فایل های قابل ذخیره روی آن هم بسیار بیشتر شده است.

کاربران کنسولهای گذشته ایکس باکس برای استفاده از چنین قابلیتی باید اکانت طلایی ایکس باکس لایو را خریداری می کردند. اما مایکروسافت اکنون اعلام کرده تمام کاربران طلایی و نقره ای از چنین قابلیتی برخوردار خواهند بود.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. دانلود کرک ویندوز XP - قانونی سازی جهت نصب آپدیت های جدید و نرم افزار های مایکروسافت
  2. ایکس‌باکس تی‌وی مایکروسافت، رقیب اپل تی‌وی
  3. ۵۰۰ روز فرصت باقی مانده برای ۵۰۰ میلیون کاربر ویندوز ایکس پی
  4. چگونه پروفایل فیس بوک خود را پاکسازی کنیم؟
  5. فعال سازی 5.0.94.0 Eset Smart Security به کمک رجیستری !

پاسخ