احتمالات همکاری گوگل و ال جی برای تولید نکسوس ۷ - ۲۰۱۴

هنوز یک هفته از رونمایی و عرضه نکسوس 7 جدید توسط گوگل و ایسوس نگذشته که یک تحلیلگر در گزارشی از احتمال همکاری این غول جستجو با LG برای تولید نکسوس 7 سال آینده خبر می دهد.

آنچه که مسلم است آسیاب شایعه سازی هیچگاه از حرکت باز نمی ایستد. با اینکه تنها چند روز از عرضه نسل دوم نکسوس 7 گوگل (مشهور به نکسوس 7 - ۲۰۱۳) نمی گذرد، صحبت ها درباره جانشین بعدی این تبلت ۷ اینچی آغاز شده است.

مینگ-چی-کو به تازگی گزارشی را منتشر ساخته که از کنار گذاری ایسوس توسط گوگل و انتخاب ال جی به عنوان شریک تجاری سال آینده خود خبر می دهد. به نظر می رسد دلیل این کار، طراحی نمایشگرهای پیشرفته باشد.

ال جی دیسپلی به تکنولوژی دست یافته که پنلهای IPS نازکتر و سبکتری تولید کند و اینگونه فاصله طراحی میان ابزارهای گوگل و اپل تا حد زیادی کم خواهد شد. از آنجایی که نمایشگر نکسوس 7 جدید یکی از بزرگترین به روز رسانی های آن نسبت به نسل قبلی است، چندان دور از انتظار نیست که چنین تصیمی از سوی گوگل گرفته شود.

البته از سوی دیگر به تازگی شنیده می شود که ال جی هم تصمیم گرفته به دنیای رقابتی تبلت ها وارد شود. لذا این احتمال دور از ذهن به نظر می رسد که گوگل بخواهد روابطش با این شرکت کره ای را گسترش داده و تولید نکسوس 7 بعدی را به آنها بسپرد.

هرچند هنوز برای هر نتیجه گیری زود است. اگر چه مینگ-چی-کو برای دقت پیش‌بینی های اش درباره ابزارهای آینده شهرت یافته است، اما نباید این گزارش را که به نظر می رسد تنها بر پایه نظرات شخصی و بدون هیچ گونه نشانه و مدرکی بیان شده، چندان جدی گرفته و بهتر است همچنان منتظر داستان های آینده Nexus 7 2014 بمانیم.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. دانلود نرم افزار HP_USB_Boot_Utility برای تعمیر و فرمت کردن فلش مموری های HP
  2. نرم افزار SD Formatter برای فرمت کردن مموری کارت و USB Flash Memory
  3. راهی برای پیدا کردن IP فرسنده ایمیل , در یاهو
  4. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  5. 10 نکته و ترفند برای آشنایی بیشتر با «ویندوز 8»

پاسخ