انتشار سرویس نقشه Here از سوی نوکیا برای آیپد و آیفون پیش از گوگل

نوکیا پیش دستی کرد و سرویس نقشه خود را زودتر از گوگل برای آیپد و آیفون منتشر نمود.

از زمانی که iOS 6به همراه سرویس‌ نقشه پر از اشکال اپل منتشر شد، شرکت‌های مختلف از جمله گوگل و نوکیا برای ارائه اپلیکیشن مستقل نقشه، تلاش کردند تا از این فرصت استفاده نموده و سرویس خود را بین میلیون‌ها کاربر iOSگسترش دهند. حال در شرایطی که سرویس نقشه گوگل آزمایش‌های نهایی را طی می‌کند، نوکیا پیش دستی نموده و سرویس Hereخود که چند روز پیش معرفی شده بود را برای iOSمنتشر کرده است.

نرم‌افزار مجانی Hereبرروی آیفون، آیپد و آیپاد تاچ قابل نصب است. نوکیا با این اقدام خود میلیون‌ها کاربر iOSکه انتظار یک سرویس نقشه کامل و بی‌نقض را می‌کشیدند، به سمت خود جذب می‌کند. اپلیکیشن Hereبرروی ابزارهای که مجهز به سیستم‌عامل iOS 4.3یا بالاتر هستند، قابل نصب است.

مهمترین قابلیت‌های Hereعبارتند از: اطلاعات زنده ترافیک، اطلاعات مربوط به سیستم حمل و نقل عمومی، راهنمای قدم به قدم تا مقصد به همراه گوینده صوتی، ذخیره آفلاین مناطق مورد نظر کاربر و مشاهده آفلاین آنها، پوشش کامل 200 کشور دنیا، دسته بندی مناطق محبوب کاربر، حرکت روی نقشه در پیاده روها، پارک‌ها و کلیه خیابان‌های تحت پوشش.

اگر کاربر آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ هستید، می‌توانید با مراجعه به اپ استور اپل، نرم‌افزار مجانی Hereرا دانلود و استفاده کنید.

 

F1 مرکز تلفنی  پاسخگویی 24 ساعته به مشکلات رایانه ای شما --

 

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

مطالب مرتبط :
  1. دانلود نرم افزار HP_USB_Boot_Utility برای تعمیر و فرمت کردن فلش مموری های HP
  2. انتشار طرح های ساخت بشقاب پرنده پس از ۵۶ سال
  3. نرم افزار SD Formatter برای فرمت کردن مموری کارت و USB Flash Memory
  4. راهی برای پیدا کردن IP فرسنده ایمیل , در یاهو
  5. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت

پاسخ