سازگار‌تر کردن اوراکل جاوا با پردازنده‏‌های آرم

اوراکل و آرم قصد دارند تا با همکاری یکدیگر زبان برنامه‌نویسی جاوا را با پردازنده‌های آرم سازگارتر کنند تا کاربرد آنها در نرم‌افزارها تسهیل شود.شرکت‏‌ اوراکل قصد دارد زبان برنامه‏‌نویسی جاوا را با پردازنده‏‌های شرکت آرم (ARM) سازگار‌تر کند.

دو شرکت اوراکل و آرم قصد دارند با کمک یکدیگر زبان برنامه‏‌نویسی جاوا را با پردازنده‌‏های آرم سازگار‌تر کنند تا کاربرد آن‌ها در نرم‏‌افزار‌ها و سیستم‌‏های کسب و کار را تسهیل کنند.
 این دو شرکت قرار است نسخه استاندارد پلت‏فرم جاوا (Jave SE) را با پردازنده‏‌های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی آرم سازگار کنند و از آن‌ها بر روی نرم‌‏افزارهای کسب و کار، سرور‌ها و سیستم‏‌های شبکه‌ای استفاده کنند. پلت‏فرم جاوا در حال حاضر با پلت‏فرم‏‌های سخت‏‌افزاری مختلف سازگاری دارد، اما هدف از همکاری جدید این دو شرکت این است که ظرفیت پذیرش و ارتقای برنامه‏‌های تحت جاوا بر روی سیستم‏‌های چند هسته‏‌ای آرم را افزایش دهند. 
براساس این گزارش، شرکت آرم چندی پیش اعلام کرده بود در ساخت و طراحی پردازنده‏‌های جدید خود تغییراتی داده است که با استفاده از آن‌ها می‌‏توان در مصرف انرژی صرفه‌‏جویی کرد. 
همکاری جدید این شرکت با اوراکل و افزایش سازگاری این پردازنده‏‌ها با زبان برنامه‏‌نویسی جاوا استفاده از آن‌ها برای طراحی نرم‏‌افزارهای کسب و کار را آسان‌تر می‌‏کند و در ‌‌نهایت می‌‏تواند سازمان‏‌ها و کسب و کارهای بیشتری را به استفاده از این پردازنده‏‌ها ترغیب کند. 
دو شرکت آرم و اوراکل جزئیات همکاری با یکدیگر را فاش نکرده‌‏اند و هنوز معلوم نیست این دو شرکت قرار است چه کارهایی انجام دهند. با این همه، این دو شرکت چندان با یکدیگر غریبه نیستند و سال‏‌هاست که برای افزایش سازگاری محصولاتشان با یکدیگر همکاری می‌‏کنند. شرکت آرم از سال ۱۹۹۶ با شرکت سان میکروسیستم که اولین صاحب پلت‏فرم جاوا بود همکاری می‌‏کند. 

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. دانلود نرم افزار HP_USB_Boot_Utility برای تعمیر و فرمت کردن فلش مموری های HP
  2. فارسی کردن اعداد و صفحه کلید در ویندوز 7
  3. نرم افزار SD Formatter برای فرمت کردن مموری کارت و USB Flash Memory
  4. رصد کردن مغز بر روی تلفن هوشمند
  5. کوچک کردن آیکون ها در ویندوز7

پاسخ