خرید سازنده آلمانی پنل های OLED توسط سامسونگ

سامسونگ به توافق نهای برای خرید شرکت آلمانی Novaled بسیار نزدیک شده است. این شرکت به طور اختصاصی بر روی تولید تکنولوژی های OLED برای نمایشگر تلویزیون و اسمارت فون ها کار می کند. به گفته بلومبرگ قیمت احتمالی این معامله ۲۰۰ میلیون دلار است.

این اطلاعات توسط دو نفر از افراد درگیر در معامله به بیرون درز کرده و آنها گفته اند که به احتمال فراوان این تفاهمنامه تا پایان هفته جاری به نتیجه خواهد رسید. Gerd Guenther مدیر بازاریابی Novaled هم اظهار کرده که مذاکرات همچنان در حال انجام است.

در اواخر ۲۰۱۱ این شرکت آلمانی مبلغ نامعلومی را از سوی شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر سامسونگ تحت عنوان «سرمایه گذاری منصفانه » دریافت کرد. در سال ۲۰۱۲ این شرکت درخواست فروش اولیه سهام خود را با قیمت ۲۰۰ میلیون دلار در آمریکا ثبت کرد.

همان زمان گفته می شد سامسونگ برای به دست آوردن تعدادی از پتنتهای این شرکت در زمینه OLED، به دنبال کسب مالکیت Novaled است. و همان طور که دیدید، از نیمه دوم ۲۰۱۲ بود که جنگ پتنتی ال جی و سامسونگ با شکایت ال جی و پاسخ متقابل سامسونگ آغاز شد.در ماه می سال جاری هم سامسونگ با سرمایه گذاری ۲۵ میلیون دلاری، اولین کار و کسب پتنتی خود در آمریکا را به راه اندخت و اعلام کرد که بیشترین تمرکزش روی پتنت های OLED و LCD خواهد بود. و حالا با شنیده ها درباره خرید Novaled، به نظر می رسد یک حرکت استراتژیک دیگر از سوی این شرکت کره ای در حال انجام است تا زرادخانه ای قدرتمند و نفوذناپذیر از پتنت های تکنولوژی های OLED برای خود (و به خصوص سامسونگ دیسپلی) بنا کند. 

 
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. غیر ممکن کردن یافتن رمز عبور توسط برنامه های پسورد یاب
  2. سامسونگ از ال جی بر سر فن آوری نمایشگرها شکایت کرد
  3. مقدمه اي بر سي شارپ ( توسط : وحید نصیري )
  4. CES: تلویزیون های OLED با بدنه ای خمیده
  5. نوشابه بخرید، اما نخورید

پاسخ