و ابنک قسمت هفتم جنگ ستارگان با دوربین آنالوگ و به صورت غیر دیجیتال فیلم برداری شد.

مجموعه شش قسمتی جنگ ستارگان - یا به قولی «جنگ های ستاره ای» را احتمالا تماشا کرده اید، حالا خبر رسیده که قرار است فیلم برداری قسمت هفتم آن هم آغاز شود؛ ولی گویا کارگردان فیلم از آن دسته آدم هاست که معتقدند هر چیزی قدیمی اش خوب است و تصمیم دارد کار فیلم برداری را با دوربین های قدیمی باکیفیت و نه دیجیتال انجام دهد.

البته حتماً می دانید که ابتدا قسمت های چهارم، پنجم و ششم این مجموعه ساخته شد و بعدها قسمت های یکم تا سوم آن روی پرده رفت. فیلم برداری سه قسمت اخیر با دوربین های دیجیتال صورت گرفت و منجر به انتقادهای بعضی عاشقان این مجموعه - که تاثیر عمیقی بر فرهنگ آمریکا نیز دارد - شد.

دَن میندل که فیلم برداری مجموعه پیشتازان فضا را برای کارگردان آن، آقای آبرامز (او کارگردانی قسمت جدید جنگ ستارگان را هم عهده دار است) انجام داده تایید کرده که ضبط کار با فیلم ۳۵ میلی متری کداک انجام خواهد گرفت تا از امکانات و ویژگی های آن برای خلق صحنه های ناب استفاده شود. دن میندل اولین بار سرِ فیلم ماموریت ناممکن ۳ با آبرامز همکاری کرد و همکاری آنها در فیلم پیشتازان فضا ادامه یافت.

قسمت هفتم سال ۲۰۱۵ و سپس قسمت های هشتم و نهم به ترتیب در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. مابین این سال ها هم چند فیلم با محوریت شخصیت های هان سولوی جوان و بوبا فت ساخته خواهد شد.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. 12 دوربین جاسوسی که شما را دید می زنند!
  2. مشاهده صفحات وب به صورت سه‌‌بعدی در مرورگر فایرفاکس
  3. چطور با یک دوربین بد، عکس‌های خوب بگیریم
  4. نرم افزار چرخاندن فیلم 90 درجه و 180 درجه
  5. بررسی بازی پرندگان عصبانی جنگ ستارگان برای اندروید ، ویندوز فون ۸ و iOS

پاسخ