معرفی گلکسی نوت ۳

دقیقا چیزی که می تواند -و باید- مورد توجه قرار بگیرد تا گلکسی نوت ۳ را از رقبای روز افزونی مثل اکسپریا Z اولترا متمایز کند، همین قلم استایلوس است که هنوز بسیاری افراد آن را جایگزین مناسبی برای قلم و کاغذ نمی دانند. فبلت ها تنها زمانی منطقی به نظر می آیند که بهتر و غنی تر از تلفن های هوشمند باشند.

در مورد گلکسی نوت ۳، قلم استایلوس می تواند نقشی حیاتی در ایجاد این نگرش داشته باشد، زیرا لااقل امسال و با پرش بلند سونی، ابعاد بزرگ نمایشگر دیگر زمین بازی خانگی سامسونگ نیست.

 

۱. حس کار با آن باید مثل کاغذ باشد. شاید لازم نباشد اولین نمایشگر تلفن هوشمند با روکش غیربراق را در این محصول ببینیم، ولی حتما سامسونگ می تواند کاری کند که کار با قلم استایلوس روی این سطح، حسی طبیعی داشته باشد. اگر نوک S Pen طوری ساخته شود که موقع وارد کردن نوشته ها و شکل ها کمی حس زبری کاغذ را منتقل کند، دیگر تنها فرق بین نوشتن روی کاغذ و نمایشگر هم از میان برداشته می شود. ولی تا آن موقع حس نوشتن روی کاغذ با هیچ چیز قابل جایگزینی نیست. 

 

۲. یادداشت ها باید قابل جستجو باشند. این هم می تواند دلیلی مهم برای پرهیز از نوشتن روی فبلت باشد. اساسا یکی از دلایل مهم برای نوشتن و نگهداری متن ها به شکل دیجیتال، این است که محتوای آنها قابل جستجو و ارجاع دادن است. اما در کار با قلم استایلوس، نوشته ها با نقاشی تفاوتی ندارند و این خوب نیست. مطمئنا سامسونگ می تواند بدون راهکارهای اضافه و گیج کننده ای مثل تگ و این طور چیزها این ایراد را هم رفع کند. در غیر این صورت یک دلیل مهم دیگر برای استفاده نکردن از قلم استایلوس و نخریدن فبلت داریم.

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

 

 

مطالب مرتبط :
  1. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  2. معرفی تبلت ۷ اینچی Aquos Pad SHT21 را با نمایشگر IGZO LCD از سوی شارپ
  3. معرفی فیبر نوری
  4. گلکسی‌نوت‌دو، بهترین‌گوشی‌اندروییدی
  5. اوبونتو برای تلفن‌های هوشمند معرفی شد

پاسخ