استیو بالمر باز هم جزو ثروتمندترین افراد دنیا خواهد بود!

میزان سهام بالمر از ابتدای مدیرعاملی وی در سال ۲۰۰۰ تا کنون رشدی ۵۶ درصدی داشته است. و نکته جالب اینجا است که با اعلام بازنشستگی اش در روز جمعه، وی به یکباره صاحب ۷۸۶ میلیون دلار سرمایه بیشتر شده است! زیرا اعلام این خبر باعث رشد ۷ درصدی ارزش سهام مایکروسافت شده است.

در حقیقت، بالمر اکنون بخشی از سهام مایکروسافت را در اختیار دارد و هنگامی که از آنجا رخت بر بندد، تبدیل به یکی از ثروتمندترین افراد دنیا خواهد شد.

 
البته مایکروسافت هنگام بازنشستگی یا ترک شرکت هیچ پرداخت اضافه ای به هیئت رئیسه اش نخواهد داشت. (چیزی که برخی آن را "چتر طلایی" می نامند). اما بالمر هنوز صاحب ۳۳۳ میلیون سهم مایکروسافت خواهد بود که تقریبا ۴ درصد سهام این شرکت را تشکیل می دهند. به گفته CNN سهام آقای بالمر هم اکنون بیش از ۱۱.۵ میلیارد دلار ارزش دارند.
 
این میزان پول، بالمر را به ۵۱مین نفر در لیست ثروتمندان دنیا و ۲۱مین نفر در لیست ثروتمندان آمریکا تبدیل ساخته است. البته این میزان پول در مقایسه با سرمایه موسس و رئیس هیئت مدیره مایکروسافت، بیل گیتس، چیز زیادی نیست. بیل اکنون با بیش از ۷۲.۷ میلیارد دلار سرمایه، ثروتمندترین فرد روی کره زمین است.و اکنون سوال اصلی این است که بالمر با این حجم عظیم پول چه خواهد کرد؟ آیا آن را در موارد خیریه صرف می کند؟ همانند کاری که دوست خوبش گیتس در حال انجام آن است؟ یا همانند موسس دیگر مایکروسافت، پائول آلن آنها را در فعالیت های ریسک پذیر تکنولوژی سرمایه گذاری می کند،  که سرانجام شکست می خورند؟
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. پیرترین فیس بوک باز دنیا
  2. میلیاردر دنیای فناوری در 20 تا 30 سالگی چه می‌کردند؟
  3. ممنوعیت عرضه سیم کارت رایتل برای افراد زیر ۱۸ سال !!
  4. از هر سه گوشی خریداری شده در دنیا یکی سامسونگ بوده است
  5. فهرست افراد مهم در تبلت و تلفن‌هاي همراه

پاسخ