قصر مرگ

 دنیای شخصیت های رنگارنگ که هر کدامشان توانایی هایی منحصر به فرد داشتند و با ماجراجویی های خود ما را به وجد می آوردند. کم کم یاد گرفتیم که برای پناه بردن از زشتی های دنیای واقعی، به شخصیت های محبوبمان در بازی ها روی بیاوریم و با آن حتی برای چند ساعت هم که شده، همه چیز را فرموش کنیم.

تکنولوژی نیز پیشرفته تر شده است، گویا کاراکتر های بازی ها نیز با ما رشد کرده اند. اکنون که بزرگ تر شده ایم، بار دیگر این شانس را داریم تا تجربه ای که در دوران کودکی بدست آورده بودیم را در موبایل و تبلت خود باز سازی کنیم. بار دیگر می توانیم با کاراکتر های محبوبمان همراه شویم و از زشتی ها و سیاهی های دنیای واقعی، که اکنون بسیار بیشتر شده اند، دوری بجوییم؛ حتی شده برای چند ساعت یا چند دقیقه...

 

Death Dome

 

ویروس M همه جای شهر را فراگرفته. اکثر قربانیان پس ابتلا به این ویروس می میرند. اما مردگان جزو خوش شانس ها به حساب می آیند، چرا که ویروس در بدن بعضی از قربانیانش واکنشی دیگر نشان می دهد و آن ها را تبدیل به هیولاهایی خون خوار می کند. اکنون این شما هستید که در شهر متروکه خود باید به جنگ این هیولا ها بروید. در نبرد های خود از اسید و آتش و صاعقه استفاده کنید و در هر مرحله سعی کنید مهارت هایی جدید را فرا گیرید، چرا که هیولاها گام به گام بزرگتر و قدرتمند تر می شوند.

Tetra - Board Game

اگر بازی XO را دوست دارید، اما از سادگی آن به نحوی خسته شده اید، Tetra یک گزینه ایده آل است که حسابی شما را به چالش خواهد کشید. در این بازی باید شکل های مختلف را در یک ردیف قرار دهید تا برنده شوید؛ اما صبر کنید، فاکتور های دیگری نیز در برنده شدن تاثیر دارند. شکل های هر ردیف لزوما نباید از لحاظ ظاهری شبیه هم باشند، شکل های هم رنگ و هم سایز نیز از عواملی هستند که می توانند شما را پیروز مسابقه کنند. این بازی از قابلیت MultiPlayer برخوردار است و شما از طریق آن می توانید چالشی فکری را با دوستان خود تجربه نمایید.

Stunt Star: The Hollywood Years

​یک بازی فوق العاده هیجان انگیز که شما را در تک تک مراحلش درگیر خود خواهد کرد و لذتی متفاوت را از تصادف کردن، انفجار، رد شدن از آتش و... ارائه می دهد.​ در این بازی نه تنها باید کنترل ماشین و یا موتور خود را در مسیر های مرگبار در دست بگیرید، بلکه قبل از شروع مراحل باید در تنظیم سکو های مراحل نیز بسیار فکر کنید. اگر زاویه این سکو ها را درست برآورد نکنید، ناخوشایند ترین اتفاقات برای راننده شما رخ می دهد. در این بازی ۱۷ وسیله طراحی شده است که هر یک قابلیت خاص خود را دارند، از موتور گرفته تا ماشین ها غول اسا همگی برای ماموریت هایی غیر ممکن در اختیار شما هستند. در Stunt Star با ۷۶ مرحله مواجه هستید که در هر یک از آن ها باید مراقب موانعی خاص باشید، از هلیکوپتر گرفته تا ترافیک و آسیاب بادی.

 

 


به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

 

پاسخ