آیفون و آیپد و امکانات مطاله روزنامه ایران

«روزنامه» نام یکی از اپلیکیشن هایی است که هر روز PDF کامل روزنامه های مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. به لطف این برنامه می توانید تمام صفحات روزنامه محبوب خود را با کیفیتی بالا در اختیار داشته باشید و به راحتی به مطالعه مطالب آن بپردازید.

این اپلیکیشن در حال حاضر برای آیفون و آیپد به رایگان و با حجم ۱۰ مگابایت در دسترس است.یکی از اپلیکشن هایی که تا به حال تمرکز خود را بر روی روزنامه ها قرار داده، جار نام دارد که احتمالا کاربران اندروید به خوبی با آن آشنایی دارند. جار هر روز صفحه اول روزنامه ها را بر روی دستگاه شما می آورد، اما صفحات داخلی را پوشش نمی دهد. در حالی که این برنامه برای سیستم عامل iOS اپلیکیشنی را عرضه نکرده، کاربران آیفون و آیپد می توانند از گزینه ای هیجان انگیز تر بهره مند شوند.

«روزنامه» در حال حاضر علاوه بر نشریات روز، آرشیوی هفتگی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. جهت باز کردن روزنامه به اینترنت احتیاج دارید، اما به محض اینکه بارگزاری روزنامه مورد نظرتان به صورت کامل انجام شد، می توانید در حالت آفلاین از مطالعه آن لذت ببرید. از جمله روزنامه هایی که در حال حاضر در این برنامه قرار می گیرند می توان به خبر ورزشی، جام جم، شرق، اعتماد، کیهان، اطلاعات، آفتاب یزد، خراسان، همشهری و ... اشاره کرد.
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. انتشار سرویس نقشه Here از سوی نوکیا برای آیپد و آیفون پیش از گوگل
  2. بررسی آیفون 5 اپل
  3. راهنمای تنظیمات مودم ایرانسل
  4. ۸ دلیل برتری آندروید در مقایسه با آیفون مقایسه آیفون
  5. مقایسه ای بین نوکیا N8 و آیفون ۴

پاسخ