اسکایپ سه بعدی میشود!!!!

مایکروسافت در حال کار بر روی پروژه ای است که بتواند از طریق آن تصاویر را به صورت ۳بعدی ضبط و پخش نماید. مارک ژیلت، مدیر ارشد Skype، از این موضوع در یکی از مصاحبه های خود پرده برداشته است.آقای ژیلت در سخنان خود چنین گفته: « ما پیشرفت زیادی را در زمینه نمایشگر ها شاهد بوده ایم و اکنون کاربران تلویزیون ها و مانیتور هایی را خریداری می کنند که قابلیت پخش تصاویر ۳بعدی را دارا هستند».

 

او ادامه می دهد: «اما هنوز دستگاه هایی که بتوانند تصاویر ۳بعدی را ضبط کند، گسترش چندانی پیدا نکرده اند. در حال حاضر اگر بخواهید از این تکنولوژی استفاده کنید باید چند دوربین را به کامپیوتر متصل کنید و آن ها را با زاویه ای خاص به نقطه ای متمرکز کنید، اما ما به دنبال سیستمی هستیم که کارآیی بسیار راحت تری داشته باشد.»

آنطور که آقای ژیلت در مصاحبه خود به آن اشاره کرده، مایکروسافت در حال حاضر نمونه های اولیه سیستم مورد نظر خود را طراحی و تولید کرده است، اما تصمیم دارد پیش از آنکه آن را به بازار عرضه کند، اکوسیستمی جامع را برای استفاده گسترده از آن به وجود آورد تا بتواند سود مورد نظر خود را از این تکنولوژی بدست آورد.

با وجود اینکه می دانیم فناوری ویدیوی سه بعدی آنقدرها مورد استقبال مصرف کنندگان قرار نگرفته است.به نظر شما اسکایپ با استقبال خوبی مواجه میشود ؟
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. مشاهده صفحات وب به صورت سه‌‌بعدی در مرورگر فایرفاکس
  2. اسکن سریع با اسکنر سه بعدی Dai Nippon
  3. تولید انبوه نسل بعدی پردازنده های موبایل ۲۲ نانومتری اینتل از سال آینده
  4. مراسم معرفی پلی استیشن بعدی سونی
  5. آیا این پتنت جدید اپل برای فناوری تشخیص اثر انگشت در آیفون بعدی است؟

پاسخ