سونی و ساعت اسمارت واچ ۲

اسمارت واچ ۲ شاید از لحاظ ظاهری نسبت به مدل قبلی خود شیک تر شده باشد، اما از لحاظ امکاناتی که ارائه می دهد، فرق چندانی نکرده. سونی به این ساعت بیشتر به چشم یک نمایشگر دوم برای موبایل شما نگاه می کند و طبیعتا امکاناتی که فراهم می کند نیز بر همین مبنا است.

صفحه نمایش ۱.۶ اینچی این ساعت اکنون عملکرد بهتری را در زیر نور مستقیم آفتاب از خود نشان می دهد، اما هنوز هم با کیفیت ۱۷۶ × ۲۲۰ پیکسل، نیاز به تعداد پیکسل بیشتر را فریاد می زند! سونی همان طراحی دکمه Power معروف خانواده اکسپریا زد را اینجا نیز به کار برده و با استفاه از گواهینامه IP57، اسمارت واچ ۲ را در برابر آب و گرد و غبار، مقاوم کرده.این دستگاه می تواند از طریق NFC به راحتی با دستگاه هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند، ارتباط برقرار کند و هیچ تنظیم اضافه ای را با خود به همراه ندارد. همانطور که اشاره کردیم قابلیت های چندانی به نسل دوم اسمارت واچ اضافه نشده، اما برای مثال هم اکنون این امکان را دارید تا دکمه شاتر دوربین موبایل خود را از طریق ساعتتان فعال کنید.

 

با تمام این تفاسیر، بزرگترین نقطه ضعف اسمارت واچ ۲ را می توان قیمت آن دانست. سونی این محصول را با قیمت ۱۷۹ یورو به بازار عرضه می کند. البته این قیمت برای مدلی با بند چرمین است و در صورتی که تمایل داشته باشید مدلی با بند آهنین را تهیه کنید، سونی قیمت ۱۹۹ یورو را برای شما در نظر دارد، همچنین بندهای رنگین ۱۹ یوروی دیگر را به قیمت گزاف این ساعت اضافه خواهد کرد. اسمارت واچ ۲ از اواخر این ماه در دسترسی کاربران قرار خواهد گرفت.

 

 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

 

مطالب مرتبط :
  1. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  2. باطری تبلت سرفیس پرو: ۴ ساعت
  3. اسمارتفون های نسل آینده چه ویژگی هایی دارند؟
  4. مراسم معرفی پلی استیشن بعدی سونی
  5. تلفن 6.5 اینچی توگاری سونی با نام Xperia ZU و صفحه نمایش 1080p وارد بازار خواهد شد

پاسخ