روح محافظ

در دوران بچگی و زمانی که پای آتاری و سگا می نشستیم، به مرور با دنیای دیگری آشنا شدیم. دنیای شخصیت های رنگارنگ که هر کدام شان توانایی هایی منحصر به فردی داشتند و با ماجراجویی های خود ما را به وجد می آوردند.

اکنون که بزرگ تر شده ایم، تکنولوژی نیز پیشرفته تر شده، گویا کاراکتر های بازی ها نیز با ما رشد کرده اند. اکنون که بزرگ تر شده ایم، بار دیگر این شانس را داریم تا تجربه ای که در دوران کودکی به دست آورده بودیم را در موبایل و تبلت خود بازسازی کنیم. بار دیگر می توانیم با کاراکتر های مورد علاقه مان همراه شویم و از زشتی ها و سیاهی های دنیای واقعی، که اکنون بسیار بیشتر شده اند، دوری بجوییم؛ حتی شده برای چند ساعت یا چند دقیقه...

 

 

​Stickman Downhill

 

در جمعه بازیار ما یکی از طرفداران پر و پا قرص آدمک های خطی هستیم. این موجودات علی رغم طراحی ساده ای که دارند، اما به شدت هیجان انگیز هستند و همواره سرگرمی را با خود به بازی ها می آورند. در این بازی نیز باید سوار بر موتور شوید، و با سرعت بر روی شیب دره ها بالا و پایین بروید. بیش از ۷۰ موتور در این بازی طراحی شده که می توانید در محیط های مختلفی از جمله جنگل و کوه و ... از آنها بهره مند شوید.

Smash Bandits

 

استارت سریع ترین ماشین های کره زمین را بزنید و سعی کنید با مهارت بالای خود در رانندگی، از دست پلیس هایی که دنبال شما گذاشته اند، فرار کنید. پشت سر خود تا جایی که می توانید خرابی و انفجار به بار آورید تا آنها نتوانند به شما دسترسی پیدا کنند، و البته مواظب جلوی خود نیز باشید، چرا که پلیس جاده ها را مسدود کرده و این شما را مجبور می کند که در کسری از ثانیه، راه فرار جدیدی را برای خود انتخاب کنید. کنترل بازی نیز تنها با یک انگشت انجام می شود که همین موضوع به جذاب شدن آن کمک بسیاری کرده.

 

T​otem Runner

 

هنگامی که دنیا توسط سیاهی ها تهدید می شود، جنگجویی شجاع قد علم می کند. استوار و بدون ترس، به سوی تاریکی می دود و هر آنچه که مانع او باشد را از سر راه بر می دارد. او می داند که در این راه توانایی تبدیل شدنش به موجودات دیگر همچون عقاب، کرگدن و اژدها به اون کمک می کند که بار دیگر روشنایی را به زمین برگرداند. این بازی محصول دیگری از کمپانی خوشنام Chilingo است که دارای گرافیک بسیار زیبایی هم هست و در ضمن، توانسته در زمره بهترین اپلیکیشن های اپ استور در سال ۲۰۱۲ قرار بگیرد.

 

 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

 

پاسخ