Galaxy Gear با تلفن های هوشمند رقیبان هم کار می کند.

سامسونگ می گوید برنامه یا دلیلی ندارد که برای ابد گلکسی گیر را به نوت ۳ یا سایر محصولات خود محدود کند و آن را برای سایر گجت ها نیز محیا می کند، ولی بحث زمان مطرح است. می خواهید گلکسی گیر را در کنار HTC One یا Moto X یا حتی آیفون خود به کار بگیرید؟ سامسونگ می گوید این آماده سازی در جریان است و فقط کمی مهلت می خواهد.

Galaxy Gear یکی از ساعت های هوشمند مهمی بود که امسال انتظار معرفی اش را می کشیدیم ولی فعلا نمی توان آن را یک گجت پرفروش تصور کرد، نه تا وقتی که سامسونگ موی اش را به موی گلکسی نوت ۳ یا حتی بدتر گلکسی نوت ۱۰.۱ (۲۰۱۴)  گره زده باشد.

اما کاربران سایر تلفن های هوشمند هم می توانند خوشحال باشند زیرا سامسونگ گفته برنامه هایی دارد تا Gear بتواند با دیگر تلفن های سامسونگی و حتی محصولات ساخت شرکت های رقیب نیز هماهنگ شود و کار کند.
فعلا این ساعت هوشمند به گلکسی نوت ۳ و نوت ۱۰.۱ جدید محدود است زیرا برای دریافت اطلاعات و به روز رسانی و نمایش محتوا در اپلیکیشن های خود، نیاز به ارتباط بلوتوثی با آنها و دریافت داده سلولار دارد. در ضمن آن دو محصول آنقدر بزرگ هستند که کاربران به خودشان زحمت بستن یک ساعت هوشمند را بدهند و از درآوردن وقت و بی وقت گجتی بزرگتر از جیب یا کیف، رهایی یابند.از آنجایی که این محصول از بلوتوث ۴ کم مصرف (مشهور به Bluetooth Smart) بهره می برد، در نتیجه با اندروید ۴.۳ و رابط های برنامه نویسی مخصوصی که سامسونگ استفاده کرده، به گلکسی نوت ۳ متصل می شود. پس باید منتظر نشست و دید که سامسونگ برای سایر گجت ها چه می کند.
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. داستان پنج تلفن هوشمند ویندوز فون 8 برتر 2012
  2. رصد کردن مغز بر روی تلفن هوشمند
  3. نفوذ در امنیت تلویزیونهای هوشمند/ اتفاقات خانه در معرض دید هکرها
  4. حذف و ترميم هوشمندانه در فتوشاپ
  5. اوبونتو برای تلفن‌های هوشمند معرفی شد

پاسخ