افشای قیمت گلکسی نوت 3

افراد مشتاق به استفاده از خدمات اپراتور AT&T آمریکا از هم اکنون می توانند نوت ۳ را پیش حرید کنند و زمان تحویل احتمالی هم نهم مهر ماه اعلام شده است.  این اپراتور اعلام کرده که طی هفته های آینده گلکسی Gear را هم عرضه خواهد کرد. AT&T احتمالا برای قرارداد دو ساله خود به همراه یک نوت ۳ مبلغ ۲۹۹.۹۹ دلار را دریافت خواهد کرد.

پس از آن نوبت به واریزن می رسد که اسناد و مدارکش در خصوص برنامه شرکت برای فروش گلکسی نوت سوم و Gear لو روند تا مشخص شود آنها قصد دارند این محصول را با قرارداد دو ساله به قیمت ۲۹۹ دلار عرضه کنند. البته همین اسناد اشاره دارد که نسخه بدون قرارداد نوت ۳ با قیمت ۶۹۹ دلار به بازار خواهد آمد و در صورت خرید همزمان یک ساعت هوشمند گلکسی Gear، قیمت فبلت به ۵۹۹ دلار کاهش خواهد یافت. حتما به خاطر دارید که ساعت هوشمند سامسونگ هم فعلا ۲۹۹ دلار قیمت گذاری شده است.

 

دیگر اپراتور مشهور آمریکا، T-Mobile برنامه بهتری برای مشتریانش دارد. آنها می خواهند از دهم مهر ماه طی قرارداد دوساله ای شامل پرداخت ۱۹۹ دلار نقد و ۲۱ دلار ماهیانه، پلن Simple Choice خود را با یک دستگاه Galaxy note 3 در اختیار متقاضیان قرار دهند. این شرکت هنوز پیش فروش را آغاز نکرده است، اما علاقه مندان می توانند از هم اکنون در لیست درخواست ثبت نام کنند. افرادی هم که قبل از ۱۵ سپتامبر در این لیست ثبت نام کنند، شانس برنده شدن مجموعه گلکسی نوت ۳ - گلکسی Gear را خواهند داشت.

 

 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

 

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

 

مطالب مرتبط :
  1. گلکسی‌نوت‌دو، بهترین‌گوشی‌اندروییدی
  2. رقابتی میانه میدان: دوربین گلکسی S4 در برابر چهار پرچمدار بازار تلفن هوشمند
  3. تصاویر تلفن-دوربین «گلکسی اس 4 زوم» فاش شد
  4. مشکلات نرم‌افزاری در هسته‌ی اندروید عامل ضعف عملکرد و مصرف باتری زیاد گلکسی اس 4 با تراشه‌ی اکتا
  5. سامسونگ ATIV One 5 Style را معرفی کرد : کامپیوتری بدون کیس با طراحی گلکسی

پاسخ