رونمایی از آشپزخانه آینده

یکی از بخش های نمایشگاه IFA امسال که کمتر به آن پرداختیم، لوازم الکتریکی و الکترونیک مرتبط با خانه و آشپزخانه بود که توسط برخی از غول های صنعتی دنیا به معرض نمایش گذارده شده بودند.
 

بخشی از این نمایش هم، آشپزخانه های متعلق به آینده بود که با محصولات و کالاهای جذاب و کارآمدی از بوش، زیمنس و Miele تکمیل شده بودند. محصولاتی که شاید بیشترین تاکیدشان بر کاهش حداقلی صدا و افزایش حداکثری سازگاری با محیط زیست بود.


این گروه از محصولات بوش ساکت و آرام، با هدفون های زیبای شان مشغول شنیدن موسیقی هستند. فکر می کنید چه گوش می دهند؟
 

دانشمندان بوش با دقت فراوانی به این یخچال گوش می دادند تا ببیند محصول تازه شان در سکوت ابدی خود چه رازهایی از جهان هستی را فاش می سازد.
 

در این نمایش لرزش و ضربه، توپ های قرمز ریزاندام تنها چند اینچ جابجا شدند. این نشان می دهد که ماشین لباسشویی بوش تا چه حد لرزش اندکی تولید می کند.
 

یکی از بهترین بخش های این غرفه های سفید آن بود که شرکت ها تلاش داشتند تا محصولات ملال آوری چون ماشین های لباسشویی را به شکلی تازه، جذاب و جالب توجه عرضه کنند. در غرفه زیمنس یک حلقه گردان عظیم با چراغ های آبی در اطراف آن قابلیت های محصول تازه را به نمایش می گذارد.
 

ماشین قهوه ساز EQ.8 زیمنس سری ۹۰۰ همیشه طی فرآیند جوشاندن، دمای آب را بین ۹۰ تا ۹۶ درجه سانتی گراد نگه می دارد. و البته برای قهوه ای خوش طعم تر، از فرآینده عصاره گیری دو مرحله ای بهره می برد.
 

قهوه ساز EQ.8 سری ۹۰۰ از نمایشگر TFT تمام رنگی بهره می برد تا انتخاب نوع قهوه را برای تان امری فانتزی و بسیار جذابتر نماید.
 

یخچال فوق العاده بزرگ زیمنس دارای اپلیکیشنی است که دائما موجودی باقیمانده را به شما اطلاع می دهد و از هر مکانی می توانید بدانید اکنون چه چیزهایی درون یخچال تان دارید. استفاده از تکنولوژی VitaFresh هم باعث می شود میوه ها ۵ برابر بیشتر از دیگر یخچال ها تازه بمانند. کشوهای مکشی نیز جلوی انتشار بوی ماهی و گوشت به بقیه یخچال را می گیرند.
 

غرفه زیمنس با آن دیواره ویدیوئی غول پیکرش، یکی از زیباترین و تاثیرگذارترین غرفه های IFA 2013 بود.
 

اغلب غرفه ها نسخه ای نمایشی و برش خورده از محصولات شان را به همراه آورده بودند تا نشان دهند درون دستگاه های شان چه اتفاقی می افتد. این افکت های درخشان، نشان از زحمات Miele دارد.
 

یکی دیگر از محصولات شکم پاره Miele. اگر تا به حال نمی دانستید درون یک ماشین لباسشویی چه می گذرد، اکنون وقت نگاه دقیقتر است. و IFA مکانی مناسب برای این کار.
 

Miele با خود چند ماشین قهوه ساز تفننی و تجملاتی را هم به همراه آورده بود که می توانید آنها را مستقیما درون دیوار آشپزخانه تان نصب کنید. هم لذت قهوه خوری و هم سرخوشی عدم جاگیری.
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. تولید انبوه نسل بعدی پردازنده های موبایل ۲۲ نانومتری اینتل از سال آینده
  2. اسمارتفون های نسل آینده چه ویژگی هایی دارند؟
  3. اعلام رسمی زمان رونمایی از برجسته ترین عضو خانواده Xperia
  4. منتظر تغییر چهره فیس بوک در هفته آینده باشید
  5. مراسم رونمایی مادربردهای Z87 گیگابایت

پاسخ