چه کسی عکس های آیفون را لو می دهد ؟

گر نام سانی دیکسون (Sonny Dickson) برای شما معنایی ندارد، برای اپل بسیار آشنا است. او منبع لو رفتن تصاویر متعدد از آیفون 5C و همین طور آیفون 5S است. البته فکر نکنید او یک آدم چهارشانه با کلی خالکوبی روی بدنش است، خیر اینجا یک نوجوان داریم که هنوز پیش پدر و مادرش زندگی می کند.

آخرین قطعه ای که او لو داده سنسور متصل به دکمه Home آیفون 5S است. این نوجوان حسابی روی صحت و سقم قطعاتی که لو می دهد، پافشاری کرده و می گوید: «من سال ها است که این کار را می کنم، بنابراین می دانم چه چیزی جعلی است و چه چیزی واقعی.» و می دانید چیست؟ انگار حق با این پسر است.فیلیپ اسمیت که یک متخصص سنسورهای بیومتریک است و قبلا مدیر عملیات در شرکت UPEK بوده هم می گوید قطعه لو رفته، اصل است و آن را این طور توضیح می دهد:

 
این واقعی است. آن حباب کوچکی که وسط صفحه فلزی می بینید یک سنسور سیلیکونی است. آن مربع سیاه رنگ کنارش هم یک پردازنده اختصاصی است که برای پردازش داده های به دست آمده از سنسور و مقایسه آن با داده های از قبل ذخیره شده، به کار می رود. وجود پردازنده مجزا باعث می شود خطر هک شدن دستگاه از طریق هک پردازنده اصلی کاهش یابد.
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. انتشار سرویس نقشه Here از سوی نوکیا برای آیپد و آیفون پیش از گوگل
  2. بررسی آیفون 5 اپل
  3. ۸ دلیل برتری آندروید در مقایسه با آیفون مقایسه آیفون
  4. مقایسه ای بین نوکیا N8 و آیفون ۴
  5. با آیفونی که روشن نمی‌شود چه باید کرد؟

پاسخ