طی مراسم معرفی اپل!

پس از مراسم سه شنبه اپل، میزان فرو رفتن شما در جذبه اپل بستگی مستقیم به میزان وفاداری شما دارد. به هر حال به نظر می رسد با دیدن آیفون 5C، گروهی در دفتر نوکیای آمریکا دچار حملات عصبی شده اند!

آنها فکرهای شان را روی هم ریختند که این را قبلا کجا دیده اند. در آینه؟ شاید همان جا بود. لذا توییتی را منشتر کردند که کاملا ساده و سر راست بود: «متشکریم اپل»
اما آیا نوکیا در تحسین آیفون 5C زیبا با بدنه پلاستیکی و رنگ های شاد و مفرح، بی ریا و صادق بود؟ آیا آنها هنوز قدردان اپل هستند و آن را عالی ترین، و مبدعانه ترین موبایل ساز کره خاکی می دانند؟
البته به نوعی. زیرا این تویت با یک عکس هم همراه بود که تعدادی از اسمارت فون های رنگارنگ نوکیا را به تصویر می کشید و در بالای آن هم نوشته شده «تقلید، بهترین شکل تملق گویی است»
البته نوکیا انگلیس هم به در این حرکت به پسرعموهای آمریکایی اش پیوسته و یک تیم پارتیزانی توییتری تشکیل داده اند. آنها تویت کردند: «گانگسترهای واقعی تلفن های طلایی استفاده نمی کنند».و البته آن را با یک تصویر جالب هم همراه ساختند!

البته این را می توان یک مزاح و شوخی جالب تعبیر کرد. اما ماکرو-نوکیا هنوز چالش های مهمتری پیش رو دارد. مانند اینکه راهی پیدا کند تا سهم بازار خود را از این سطح ریز و کوچک کمی بالا بکشد!
 
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  2. معرفی تبلت ۷ اینچی Aquos Pad SHT21 را با نمایشگر IGZO LCD از سوی شارپ
  3. معرفی فیبر نوری
  4. اوبونتو برای تلفن‌های هوشمند معرفی شد
  5. پیاده سازی و پیکربندی WSUS ، قسمت اول – معرفی WSUS

پاسخ