iPhone 5S دربرابر Galaxy S4, LG G2, HTC One, Moto X و اکسپریا Z1

وقتی یک پرچمدار اندرویدی معرفی می شود گوش ها را پر شده از مشخصات مختلف رم و پردازنده می یابیم درحالی که اپل فقط به مقایسه و آن هم با نسل قبل خود می پردازد و به طرز غریبی دیگران را ریز می بیند.

از حالا مدام این ور و آن ور از مقایسه های جور واجور آیفون تازه نفس با هماوردهای سنتی اش خواهیم نوشت و خواهید خواند. رقیب مستقیم و طالبِ نفس کشِ آیفون همیشه سری گلکسی اِس سامسونگ بوده و با احتساب G2 ال جی، می شود جنگی بین کره و آمریکا. اما هر چقدر هم دنبال کُری خوانی باشید نمی توانید اکسپریا Z1 سونی یا HTC وان را در نظر نگیرید. اینها به کنار Moto X گوگل/موتورولا هم جایگاهی دارد برای خود

بیش از این حوصله شما را با مقدمه سر نمی بریم و دعوت می کنیم تا در ادامه مطلب به مشاهده جدول مقایسه اندرویدی های مطرح بازار با نماد آمریکا بنشینید.

خیلی کار نداریم این حرف S آخر شماره آیفون به Superphone مربوط می شود یا Speed یا Superman's Smartphone ولی آنچه پر از وضوح است قدرت و سرعت افزایش یافته این تلفن در قیاس با اجدادش است.تازه مهم تر از هر چیز یکپارچه شدن هرچه بیشتر سخت افزار و نرم افزار است. به هر حال این نخستین iDevice خواهد بود که خاصاً برای سواری گرفتن از iOS ساخته شده و بر کسی اهمیت تفاهم فی مابین سخت افزار و نرم افزار پوشیده نیست.
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. Galaxy S III یا Galaxy Note؟
  2. تبلت اکسپریا Z اولترا سونی
  3. ثبت بنچ مارک Galaxy GT-I9600 ناشناخته مجهز به اندروید 5.0 پای لیموترش
  4. لو رفتن تصاویر کاور پشتی Moto X موتورولا
  5. اطلاعات سخت افزاری Galaxy Gear سامسونگ

پاسخ