هدفون های ۳ در ۱ سونی معرفی شد.

هدفون های جدید ۳ در ۱ از سری WH درست مثل هدفون های بزرگ رو-گوشی به نظر می آیند ولی نبوغ طراحی و مهندسی کاری کرده که علاوه بر کارکرد معمول، میزبان MP3 Player داخلی و یک بلندگوی فراگیر نیز باشند.

در نتیجه می توانید هم مثل هدفون و هم مثل پخش صوت از آنها استفاده کنید و نیاز به Mp3 Player مجزا نخواهید داشت، هر چند امکان اتصال دستگاه های جانبی با سیم و بی سیم به آنها وجود دارد.
 
محصول جدید دو مدل دارد؛ مدل پایه NWZ-WH303 و مدل رده بالای NWZ-WH505. این دو هدفون تقریبا شبیه هم هستند و هر دو با مک و پی سی سازگار. مدل ۳۰۳ دارای حافظه داخلی ۴ گیگابایتی است و مدل ۵۰۵ حافظه ۱۶ گیگابایتی دارد. با هر دو می شود تا ۲۰ ساعت موسیقی گوش داد و با ۳ دقیقه شارژ ۱ ساعت عمر اضافه خواهند داشت، ولی مدل ۵۰۵ تنها در یک رنگ مشکی عرضه می شود و مثل مدل ۳۰۳ رنگ سفید ندارد.

این دو هدفون که لوگوی واکمن به صورت درخشان روی آنها قرار دارد، یک فرق دیگر نیز دارند و آن کیفیت بهتر هدفون های مدل ۵۰۵ است که صداهای باس را بهتر بازتولید می کند. هر زمان هم بخواهید از صدای فراگیر خارجی استفاده کنید کافی است هدفون را دور گردن قرار داده و با فشردن یک دکمه، صدای بلندگوی خارجی را در اختیار بگیرید (در عکس بالا محل قرار گیری آن با پوشش سوراخ-سوراخ پیدا است).
 

به سرعت مشکلات رایانه ای خود را حل کنید . اف یک پاسخگوی 24 ساعته برای مشکلات رایانه ای شما

شماره تماس 9099071112  و  9099071113 از سراسر کشور و تماس از تهران با شماره 9092305213 

هر وقت و هر جا در هر قسمت از رایانه کمک احتیاج داشتید کافیه که با تلفن ثابت با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط :
  1. راز معرفی سایت به گوگل در کمتر از ۲۴ ساعت
  2. معرفی تبلت ۷ اینچی Aquos Pad SHT21 را با نمایشگر IGZO LCD از سوی شارپ
  3. معرفی فیبر نوری
  4. اوبونتو برای تلفن‌های هوشمند معرفی شد
  5. پیاده سازی و پیکربندی WSUS ، قسمت اول – معرفی WSUS

پاسخ