داغ ترین مطالب

اختصاصی

فهرستی از محبوب ترین لب تاب ها به ترتیب
شما که انتظار ندارید مایکروسافت بعد از خرید بخش تلفن های هوشمند نوکیا، دست از توسعه و تولید تبلت های سرفیس بردارد؟ در اصل طبق اخبار غیررسمی که وبلاگ نویس مشهور، آقای پاول ترات و سایت The Verge به دست آورده اند، نسل دوم این تبلت ها با بهبودهایی جذاب به بازار خواهند آمد.

توشیبا امروز Satellite Click را معرفی کرد و تا زمانی که به برگه مشخصات آن نرسیده ایم، محصولی کاملا فراموش شدنی به نظر می رسد. یک تبلت دارای داک، با ۵۰۰ گیگابایت حافظه داخلی در درون بخش تبلت و باتری اضافه در صفحه کلید (داک).

ارزانی و نمایشگر کوچک (با کیفیت تصویر پایین) باعث نشده دستگاه از نعمت صفحه لمسی محروم شود و امکان استفاده از سر انگشتان مان برای کار با ویندوز ۸ را داریم. و حتی فراتر از آن، وای فای پرسرعت 802.11ac نیز در این محصول گنجانده شده که در نوع خودش، غافلگیری خوبی است.

ThinkPad T431s دنباله روی طراحی لپتاپ های کاری لنوو است ولی این شرکت در عین حال گوشه های از ویژگی های محصول خوبی از نسل بعد، یعنی ThinkPad X1 Carbon را نیز در لپتاپ حاضر، گرد آورده. اشاره مان مشخصا به بدنه فیبر کربن و باتری داخلی است.

یافتن یک لپ تاپ مناسب یعنی دانستن اینکه دقیقا چه نیازهایی دارید، و حاضر هستید برای رفع آنها چه چیزهایی را فدا کنید -و چه چیزهایی را فدا نکنید. خرید لپتاپ، یعنی سبک و سنگین کردن چیزهای مختلف، و دست آخر کلید رسیدن به مقصود، در وزن دادن صحیح به آن چیزها است.
در دنیای آموزش، اما کروم بوک گوگل به خوبی توانسته خودی نشان دهد و رقیبی تازه وارد و تازه نفس برای همه محسوب گردد. در آینده نزدیک قرار است ده ها میلیارد دلار پول توسط مدارس هزینه شده و با ورود به بازار، میان تبلتها، کروم بوک ها و دیگر انواع لپ تاپ تقسیم گردد.

سیستم AE2031 msi از مجموعه محصولات جدید All in One کمپانی msi است که برای کاربری خانگی، ادارات، سازمان‌ها و فروشگاه‌ها در نظر گرفته شده است و با امکانات متنوع و مناسبی که دارد، خرید آن برای بسیاری از افراد توجیه‌پذیر خواهد بود.
هر چه به مراسم پنج شنبه نوکیا نزدیک می شویم، داستان داغتر شده و خبرهای بیشتری از گوشه و کنار به بیرون درز می کنند.اکنون تصویری لو رفته که احتمالا مربوط به تبلیغات مطبوعاتی این تلفن هوشمند است.
123