داغ ترین مطالب

اختصاصی

این کنسول بازی دستی ۲۰ درصد نازکتر از ویتای فعلی است. و همچنین سونی اعلام کرده که نمایشگر LCD را جایگزین صفحه نمایش OLED نسخه قبلی کرده است. علاوه بر این، ویتای جدید ۱۵ درصد سبک تر از پیشینیان خود است و با یک گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود. علاوه بر این با استفاده از اسلات میکرو اس دی می توان فضای ذخیره سازی را افزایش داد.ت.

در دوران بچگی و زمانی که پای آتاری و سگا می نشستیم، به مرور با دنیای دیگری آشنا شدیم. دنیای شخصیت های رنگارنگ که هر کدام شان توانایی هایی منحصر به فردی داشتند و با ماجراجویی های خود ما را به وجد می آوردند.

 دنیای شخصیت های رنگارنگ که هر کدامشان توانایی هایی منحصر به فرد داشتند و با ماجراجویی های خود ما را به وجد می آوردند. کم کم یاد گرفتیم که برای پناه بردن از زشتی های دنیای واقعی، به شخصیت های محبوبمان در بازی ها روی بیاوریم و با آن حتی برای چند ساعت هم که شده، همه چیز را فرموش کنیم.

اندورید داران به گوش باشید که Contra: Evolution بالاخره برای این سیستم عامل هم منتشر شد. Contra اولین بار مانند بسیاری دیگر از بازی‌های ژاپنی کار خود را از دستگاه‌های آرکید شروع کرد و خیلی زود در عرض کمتر از یک سال نسخه‌ رسمی و کنسولی آن برای NintendoEntertainment System منتشر شد.

اوایل سال جاری خورشیدی، خبری پیرامون یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۲ منتشر شد که بیش از اینکه حالت خبری داشته باشد، مفهوم "طوفان در راه است" را برای گیمرها بار دیگر معنا می‌کرد.
دو هفته ای از E3 یعنی بزرگترین نمایشگاه بازی های کامپیوتری می گذرد و آخرین قطعات پازل نسل بعدی بازی ها سر جای خود قرار گرفته اند. مشخصات ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ را می دانیم٬ و اینکه چه چیزی را اجرا می کنند٬ چه چیزی را نه٬ و قیمت شان چقدر است. اما هنوز که هنوز است بعضی ها می پرسند که چرا مایکروسافت و سونی AMD را برای کنسول های جدیدشان برگزیدند. جواب به این پرسش را در قالب داستان انتخاب دو غول کنسول ساز٬ برای شما تعریف می کنیم.
خبرهای مربوط به کنسول بازی بیشتر به شرکت های سونی، مایکروسافت و نیتندو مربوط می شوند اما وال استریت ژورنال گزارش می کند که گوگل هم مشغول کار روی ساخت یک کنسول بازی است که با سیستم عامل اندروید کار می کند. طی سال های گذشته بازی های سیستم عامل اندروید رشد فوق العاده ای داشته اند و گوگل معتقد است که حالا زمانش رسیده که اندروید کنسول بازی اختصاصی خودش را داشته باشد.
مایکروسافت با اعلام نیاز به اتصال کنسول بازی جدیدش به اینترنت برای اجرای بازی ها و سیاست های سخت گیرانه در قرض دادن بازی ها سبب برانگیخته شدن خشم کاربران این کنسول شده بود. کمی بعد هم سونی ضربه سختی به این شرکت وارد کرد و اعلام نمود که پلی استیشن ۴ نیازی به اتصال به اینترنت جهت اجرای بازی ها ندارد و محدودیتی هم برای قرض دادن بازی ها اعمال نخواهد شد.

پس از اعتراض های فراوانی که به وجود اینترنت دائمی برای کار کردن با کنسول جدید مایکروسافت، یعنی Xbox One مطرح شده بود، مدیر بخش Xbox کمپانی مایکروسافت در یک مصاحبه تلویزیونی با شبکه Spike TV  اعلام کرد که اگر دسترسی به اینترنت دائمی ندارید، به جای Xbox One، کنسول Xbox 360 را تهیه نمایید!
12