داغ ترین مطالب

اختصاصی

روش استعلام ممنوع الخروجی و استعلام اینترنتی و تلفنی از ممنوع الخروج بودن و سامانه استعلام تلفنی ممنوع الخروج بودن را درمقاله زیر بخوانید. برای بسیاری از افراد پیش آمده است که در هنگام خروج از کشور، متوجه ممنوع الخروج بودن میشوند. اما آیا راهی برای بررسی وضعیت ممنوع الخروج بودن وجود دارد؟ بدین منظور سایت استعلام ممنوع الخروج بودن ایجاد شده است تا افراد بواسطه کد ملی، ممنوع الخروج بودن خود را چک نمایند. در صورتی که نیاز به استعلام ممنوع الخروج بودن دارید، میتوایند با ما از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099071112 و 9099071113 و یا شماره 021.70703077 تماس بگیرید.

گرچه هر پایانی در مسابقات المپیک به خودی خود جذاب و چشمگیر است، اما در طول این سال ها لحظات جادویی و کاملا غیر منتظره ای در بازی ها هم وجود داشته است.  در ادامه مطلب با ما همراه باشید .
 

مرکز اف یک، یک مرکز شبانه روزی است که بصورت تلفنی و با بهره گیری از کارشناسان مجرب پاسخگوی سوالات رایانه ای شما هم میهنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

با سلام خدمت همراهان شوو . حدودا چند ماه میشه که ویروسی جدیدی پیدا شده که  بعد از این که به سیستم وارد شد فایل های ما از جمله عکس ها ، فیلم ها ، فایل های متنی از جمله ورد و اکسل و بالاخره هر چی دم دست این ویروس باشه اینکریپت میکنه .در ادامه با شوو همراه باشید .

محققان پیش‌تر نیز توانسته بودند نسبت به کنترل سوسک‌هایی که باتری و چیپ‌های مخصوصی به آن‌ها متصل شده بود اقدام نموده و از آن‌ها به عنوان سنسور استفاده کنند.  حتما می‌دانید سایبورگ چیست؟ اندام زنده در ترکیب با ماشین! ممکن است به زودی آرزو کنید که ای کاش سوسک‌های بیشتری در محله‌ی شما پرسه بزنند.

در این پست تعدادی از آسانسورهای عجیب و زیبا را برای شما همراهان شوو قرار دادیم  و امیدواریم برای شما جالب باشد . با ما همراه شوید .

کانن عضو جدیدی را به خانواده سنسورهای CMOS فول فریم ۳۵ میلیمتری خود افزوده است که از حساسیت بسیار بالایی بهره می برد. این سنسور جدید به دوربین ها اجازه می دهد در شرایط نور بسیار کم که با چشم معمولی تقریبا چیزی دیده نمی شود، به عکاسی بپردازند.

تولید Tradinno از سال ۲۰۰۷ آغاز شده و در سال ۲۰۱۰ به پایان رسید. اما این اژدهای غول پیکر به تازگی توانست رکورد خود را ثبت کرده و برخی از صفحات کتاب رکوردهای گینس ۲۰۱۴ را به خود اختصاص دهد. زیرا با ارتفاع ۴.۵ متری و عرض ۳.۸ متری اش، فعلا بزرگترین رباتی است که قادر به راه رفتن است.

بارا از مسئولیت جدید خود به عنوان یک شغل رؤیایی یاد می کند و انتقالش به آسیا را جهت ادامه فعالیت حرفه ای، موقعیتی ایده آل می داند. او می گوید از این دست پیشنهادات تنها یک بار در زندگی آدم رخ می دهد و او نیز نمی خواسته تا به آسانی از آن چشم بپوشد.