داغ ترین مطالب

اختصاصی

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به این موارد توجه نکرده‌اید و حالا رمز Two Step Verification را فراموش کرده‌اید و برای ورود مجدد به اکانت خود با مشکل مواجه شده‌اید؛ متأسفانه باید بگوییم راهی جز حذف اکانت خود و ساخت مجدد آن ندارید. با این کار، تمامی پیام‌ها، کانال‌ها و گروه‌هایی که عضو آن‌ها بوده‌اید، از بین خواهند رفت و باید از نو آن‌ها را پیدا کنید و در آن‌ها عضو شوید. 

Wave Alarm یک اپلیکیشن رایگان اندرویدی است که با استفاده از آلارم آن دیگر نیازی به در دست گرفتن تلفن و قطع کردن صدای هشدار ندارید، بلکه تنها با یک حرکت موجی دست می توانید صدای آلارم را قطع نمایید. این اپلیکیشن در واقع از طریق دوربین حرکت دست شما را شناسایی کرده و صدای زنگ را قطع می کند.

حتما شما نیز بعد از آپدیت آیفون خود با مشکل عدم نمایش هات اسپات(Hotspot) در منو تنظیمات(Settings) برخورد کرده اید; در این مطلب به صورت تصویری آموزش رفع این مشکل را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

روت کردن چیست و به چه درد میخورد ؟
اگر شما به عنوان ادمین یک سیستم عامل ویندوز هستید شما دسترسی کاملی به تمام سیستم عامل دارید و امکان انجام هر کاری که دوست دارید به راحتی امکان پذیر است. حال اگر شما دستگاه اندرویدی خود را روت کنید با روت کردن از شر هر محدودیتی که سازندگان دستگاه های اندرویدی برای شما ایجاد کرده اند آزاد می شوید و شما امکان اجرای برنامه های بیشتری را دارید، میتوانید بعضی برنامه های که احتیاج به مجوز بیشتر هستند را نصب کنید و میتوانید سرعت دسگاهتان را بالا ببرید. این پروسه شامل پشتیبان گیری از نرم افزار های روی گوشی و سپس فلش کردن یا به عبارتی نصب یک ROM سفارشی جدید روی گوشیتان است .

سیستم عامل تلفن همراه نوعی سیستم‌عامل است که مخصوص دستگاه های قابل حمل می باشد و کنترل این نوع دستگاه ها را برعهده دارد.این سیستم عاملهای مدرن و پیشرفته موفق شده اند تجربه ای جدید از ارتباطات همراه برای کاربران به ارمغان آورند و تعامل کاربر با شبکه و محتویات چندرسانه ای را بهبود بخشند.
صدها تن ذغال می‌سوزد، چرخ توربین‌ها به حرکت در می‌آیند و داده‌های دیجیتال در رگ‌های دنیای اطلاعات به گردش درمی‌آیند اما این روند تا کی‌ می‌تواند ادامه پیدا کند؟ بالاخره روزی منابع تجدید ناپذیر هم به اتمام خواهد رسید. این موضوعی است که ذهن محققان را به خود مشغول کرده و توسعه فناوری‌هایی چون باتری‌های خورشیدی بازطراحی شده، دوربین‌های بادی بهینه‌تر و استفاده از انرژی هیدروالکتریک، از جمله اقدامات صورت گرفته هستند.
 

شب گذشته اپل و در خلال کنفرانس سالانه و جهانی توسعه دهندگان خود (WWDC) از هفتمین و جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل همراه محبوب و پرطرفدار iOS پرده‌برداری کرد. iOS 7 را می‌توان نقطه عطفی در سیستم عامل موبایل اپل دانست. این نسخه به طور کامل باز طراحی شده و به قول «تیم کوک»، بزرگ‌ترین تغییر را از زمان اولین عرضه در سال 2007 تا به امروز شاهد بوده است. در ادامه با شوو همراه باشید.
 

راز لوگوی اپل چییست ؟ چرا این سیب گاز زده است ؟ کی این سیب رو گاز زده ؟ واقعیت امر این است که از هر ۱۰۰ایرانی یکی محصولات اپل رو دارند. اما آیا واقعا همان یک نفر، علت گاز خوردگی سیب اپل را می داند؟
بر کسی پوشیده نیست که یکی از بزرگ‌ترین مصرف کنندگان باتری تلفن‌های هوشمند، دوربین آن‌ها است. تاکنون تنها راه حل موجود، بزرگ‌تر کردن ابعاد و افزایش ظرفیت باتری‌ها بوده، اما تحقیقات جدید ثابت کرده‌اند که می‌توان با تغییر در شیوه‎ی عملکرد سنسور دوربین‌ها، تا حد قابل توجهی به بهبود عمر باتری‌ کمک کرد.
 
12345