داغ ترین مطالب

اختصاصی

شاید شما هم گاهی خواسته باشید ویدیویی که احتیاج  دارید را از سایت های مختلف دانلود کنید . اما با اینکه فیلم در سایتی مثل آپارات پخش می شود گزینه ای برای دانلود آن ویدیو پیدا نمی کنید و دانلود منجر شما هم کاری برای شما انجام نمی دهد . در ادامه مطلب برای حل این مشکل با شوو همراه باشید .

گاهی برا ی کامپیوترتون مشکل پیش میاد مثلا ویروسی میشه یا یکی از نرم افزار های مهم شما مشکل پیدا میکنه در صورتی که همین برنامه تا  ساعتی پیش یا روزهای قبل به درستی کار میکرد . در اینجا شما با انجام سیستم رستور میتونین سیستمتون رو به قبل برگردونید و مشکلتون برطرف شه . در این مقاله سعی کردم ساده ترین طریقه سیستم ریستور system restore در ویندوز 7 و ویندوز 8  رو به شما همراهان همیشه شوو آموزش بدم . پس  با شوو در ادامه مطلب همراه باشید .
سلام - در این پست سعی کردم راه حل یکی از مشکلات  رایج در ویندوز 7 رو براتون بزارم - شاید شما هم به این مشکل برخورد کرده باشید که بعد از باز کردن مثلا یه فایل ورد با ویندوز مدیا پلیر تمام برنامه هاتون  بهم میریزه و یهو میبینید که همه برنامه هاتون با ویندوز مدیا پلیر باز میشه - در ادامه با شوو همراه باشید تا راه حل این مشکل رو بخونید .
گاهی ممکن است رمز عبور ویندوز خود را فراموش کرده باشید در این آموزش سعی کردم نحوه پاک کردن رمز عبور ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 و ویندوز 8 را با نرم افزار اکتیو بوت قرار دهم در ادامه با شوو همراه باشید.
 

غیرفعال کردن صفحه قفل وبزرگنمایی و کوچک نمایی
ترفندها و ناگفته های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.در این مقاله این دوترفند که احتمالا از وجود آنها اطلاعی ندارید را برایتان آماده کرده ایم.

اتصال پوشه ها به  نوار وظیفه وافزودن Run به منوی Start
این ترفند ها  بسیار جالب و کاربردی و است و به کلیه کاربران  که از ویندوز 7 استفاده می کنند پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهند!

 

حالت سیف مود یکی از ابزارهای مفید ویندوز است که در مواقع ضروری واقعا به کار می آید. به عنوان ویندوزهایی که به شدت به بدافزار آلوده شده اند و یا به صورت دائم کرش می کنند، استفاده از حالت سیف مود یکی از بهترین راهکارهاست.

از Task Manager برای بستن برنامه ها، مانیتور کردن کامپیوتر و چک کردن سرویس ها و فرآیندها استفاده می شود. اما ممکن است توسط مدیر سیستم یا شبکه و یا حتی ویروس Task Manager غیرفعال شود. در اینجا چند راه برای فعال کردن مجدد Task Manager را معرفی  می کنم.
قبل و بعد از نصب آنتی ویروس بر روی سیستم ویروسی این فایل را چند بار اجرا کنید.
یروسها عملكرد مختلفی دارند و آنچه در مورد همه آنها اشتراك دارند. عملكرد منفی آنها می باشد. به این معنی كه ویروس ها عموما در صدد ایجاد مزاحمت های رایانه ای هستند
1234