داغ ترین مطالب

اختصاصی

راه حلي کوچک و موثر براي تبديل فايل هاي تصويري
نرم افزار All Video Converter راه حل کوچک و کارامدي براي تبديل فايل هاي تصويري است. 
اين نرم افزار از تبديل AVI به MPEG1، MPEG2, DVD, VCD و SVCD و تبديل تمام فرمت هاي رسانه اي به (DivX (MPEG4 و AVI,PAL به NTSC و همچنين بلعکس آن پشتيباني مي کند.

Km Player یکی از بهترین و پرطرفدارترین نرم افزار پخش آسان فرمت های صوتی و تصویری در محیطی جذاب و کاربرپسند می باشد که نسخه ی نهایی آن منتشر شد.

در حال حاضر به شما نیازی نیست که در مورد دانلود کدک فیلم خود را به طور جداگانه نگران باشید. شما می توانید همه را در یک کار بروید و برای هر فرمت ویدئویی که می آید راه خود آماده شود.

 بی شک میتوان نرم افزار Convert X to DVD را یکی از قویترین برنامه ها برای تبدیل فرمتهای تصویری به فرمت دی وی دی دانست. این نرم افزار با محیطی ساده شما را قادر به یکی از حرفه ای ترین افراد در زمینه تبدیل فرمت ها به دی وی دی خواهد کرد که موارد زیر ، از جمله ویژگیهای این نرم افزار است :

اگر با موبایل فیلمبرداری کرده باشید و آنرا به کامپیوتر انتقال بدهید و متوجه شوید که فیلم ها با 90 درجه چرخش فیلمبرداری شده ! و بخواهید آنها را در کامپیوتر آنها را نگاه کنید معمولا به این راحتی ها نمی شود آنها را مثل عکس چرخاند ( مگر اینکه مانیتور را بچرخانید ) .

قابلیت های کلیدی نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack: - پشتیبانی كامل و قابليت پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری - سازگاري كامل با انواع پلیرها معروف همچون Windows Media Player و... - مجهز به كدكهاي مختلف براي فرمتهاي مختلف - قابليت نمايش زير نويس فيلمها و سازگاري كامل با زبان فارسي - قابلیت کار با فایل های زیرنویس و یا تبدیل آنها - پخش موزیک و فایل های ویدیویی - محیط کاربری جذاب - استفاده بسیار آسان از نرم افزار - پشتيباني كامل از فرمتهاي دي وي دي - نرم افزار بسيار كم حجم با قابليتهاي بسيار زياد - قابليت بخش انواع فرمتهاي WAV, MP3, MP3Pro,OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and - حجم پائین نسبت به قابلیت های بالا - سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7 - و ...

1