داغ ترین مطالب

اختصاصی

  • تاریخ ثبت : 1393/06/02
  • شاخه: امنیتی ,
  • بازدید : بازدید : 10641
  Bitlocker قابلیتی است که در وینوز ویستا به بعد توسط ماکروسافت برای رمز گذاری درایو ها روی  ویندوز  قرار داده شد. با توجه به نوع رمز گذاری فایل ها به هیچ عنوان نمیتوان درایوی را که bitlocker شده است را رمز گشایی کرد . پس bitlocker  امنیت بسیار بالایی دارد .

شاهد برای شما هم گاهی این مشکل پیش آمده باشد که بعد از نصب آنتی ویروس eset در حذف این آنتی ویروس دچار مشکل شده باشید و یا اینکه بدرستی نصب نشده باشد .  شما میتوانید با دانلود نرم افزار زیر  این مشکل را بر طرف کنید .

 

UltraVNC قدرتمند، آسان برای استفاده و رایگان نرم افزار است که می تواند صفحه نمایش از یک کامپیوتر دیگر بر روی صفحه نمایش خود را (از طریق اینترنت یا شبکه) نمایش داده شده است. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به استفاده از ماوس و کیبورد خود را برای کنترل کامپیوتر دیگر از راه دور است.

 

Putty برنامه‌ای برای سرویس‌گیرنده‌ها است تا به کمک پروتکل‌های SSH، Telnet و Rlogin از راه دور به سیستم تحت لینوکس متصل می‌شود. برای شرح این نرم‌افزار بایستی با برخی اصطلاحات آشنا باشیم: درگاه(Port): شماره برنامه بر روی یک کامپیوتر خاص و یا به عبارت بهتر شماره شناسایی نرم‌افزار است. مثلاً معمولاً برنامه webserver دارای درگاه ۸۰ است.

 

پس از نصب ویندوز 8، مایکروسافت به مدت 30 روز به شما فرصت می دهد تا از ویندوز استفاده کنید و آن را مورد سنجش خود قرار دهید

 

 

گر تاکنون اقدام به آپدیت کردن ویندوز خود کرده باشید و یا خواسته باشید یکی از محصولات نرم افزاری جدید مایکرسافت را بر روی ویندوز خود نصب کنید ممکن است با پیغامی مبنی بر اینکه ویندوز شما غیر قانونی است مواجه شده باشید. این شیوه چک قانونی بودن ویندوز Genuine Advantage نام دارد.

پس از نصب ویندوز 7، مایکروسافت به مدت 30 روز به شما فرصت می دهد تا از ویندوز استفاده کنید و آن را مورد سنجش خود قرار دهید و چنانچه از قابلیت های ویندوز راضی بودید می بایستی نسبت به خرید شماره سریال قانونی اقدام کرده و ویندوز خود را از طریق اینترنت فعال کنید..

هنگامی که شما سعی می کنید برای باز کردن ویندوز وظیفه مدیر ، با فشار دادن کلید کنترل + دگرساز + دل خطای زیر اغلب ظاهر می شود. سودمند برای رفع خطا "مدیر وظیفه شده است توسط مدیر سیستم کار افتاده است".

آنتی ویروس و نرم افزار از بین بردن ویروس live security platinum کمک برای از بین بردن ویروس live security platinum

1