داغ ترین مطالب

اختصاصی

این دانلود مخصوص کاربرانی است که تنوع زیاد را در محیط ویندوز خود دوست دارند  با این برنامه میتوانید به طور کامل چهره ویندزو خود را تغییر دهید .

 

شاید شما هم به این مشکل برخورده باشید که بعد از نصب ویندوز و نصب درایورها ناگهان درایو سی دی یا دی وی دیdvd rw شما از مای کامپیوتر حذف شده باشد در ادامه با شوو برای حل این مشکل همراه باشید .
در زمان های پس از نصب ویندوز و گاهی پس از نصب یک نرم افزار خاص میبینیم که درایو سی دی رام یا دی وی دی رام ما از  داخل مای کامپیوتر ناپدید می شود در این جا شما با دانلود فایلی که ما در ادامه مطلب قرار داده ایم میتوانید این مشکل را برطرف کنید .

پس از نصب ویندوز 8، مایکروسافت به مدت 30 روز به شما فرصت می دهد تا از ویندوز استفاده کنید و آن را مورد سنجش خود قرار دهید و چنانچه از قابلیت های ویندوز راضی بودید می بایستی نسبت به خرید شماره سریال قانونی اقدام کرده و ویندوز خود را از طریق اینترنت فعال کنید،
عکس دسکتاپ شما هر چقدر هم که زیبا باشد ، بعد از مدتی تکراری شده و دیگر آن لذت و آرامشی که ابتدا به آن نگاه میکردید را ندارد.در همین راستا سایت شوو  سعی در جمع آوری بهترین ، زیباترین و جذابترین عکس ها برای دسکتاپ شما نموده است.این تصاویر با موضوعات متنوع آماده می شود و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما کاربران قرار میگیرد.امیدواریم با دانلود این تصاویر زیبای را باری دیگر به دستکاپ خود برگردانید.

 

Microsoft .NET Framework یک فناوری نرم‌افزاری است که بر روی بسیاری از نسخه‌های سیستم عامل مایکروسافت ویندوز قابل اجراست و به سیستم عاملهای دیگر از جمله لینوکس و مکینتاش نیز وارد شده است. این چارچوب شامل مجموعه ای زبانهای برنامه نویسی است که سی شارپ و ویژوال بیسیک مهمترین آنها می باشند.
برای اجرای بازی های سه بعدی نیاز است که DirectX را نصب کنید، در صورتی که نسخه ی نصب شده قدیمی باشد، ممکن است اصلاٌ بازی اجرا نشود و ارور missing dll در بازی را دهد. معمولاً به همراه سی دی های بازی نسخه مورد نیاز همان بازی نیز عرضه میشود و شما با نصب آن می توانید بازی کنید.
راه حلي کوچک و موثر براي تبديل فايل هاي تصويري
نرم افزار All Video Converter راه حل کوچک و کارامدي براي تبديل فايل هاي تصويري است. 
اين نرم افزار از تبديل AVI به MPEG1، MPEG2, DVD, VCD و SVCD و تبديل تمام فرمت هاي رسانه اي به (DivX (MPEG4 و AVI,PAL به NTSC و همچنين بلعکس آن پشتيباني مي کند.

Skype  نام یکی از معروفترین و قدرتمندترین نرم افزار های رایگان حمایت کننده از پروتکل VOIP است که برای کاربرانش امکان برقراری ارتباط صوتی رایگان با دیگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم می سازد. این نرم افزار از تکنولوژی Peer-to-Peer برای اتصال به رایانه شخص مورد نظر شما استفاده می کند تا یک محیط پیغام رسان بر اساس گپ صوتی را محیا سازد. Skype از آغاز تا به امروز به سرویس برتر صوت خود برای ارتباط مشهور بوده است
12