داغ ترین مطالب

اختصاصی

در این مقاله یکی از بهترین کتاب های سی شارپ را که تقریبا تمامی مباحث در آن به خوبی توضیح داده شده است برای شما دوستان قرار دادم شما میتوانید در ادامه مطلب این کتاب را دانلود کنید .

شما میتوانید در این مطلب کتاب آموزش سی شارپ به زبان ساده را دانلود کنید یکی از کتاب های کم حجم و مفید برای سی شارپ کتاب زیر میباشد . در ادامه مطلب با شوو همراه باشید .

 

در این مقاله برای شما همراهان شوو مباحث زیر قرار گرفته است : 1- انواع حملات اینترنتی 2- حملات رد سرویس 3- حملاتی که به منظور بدست آوردن اطلاعات صورت میگیرد4- حملاتی که سرویس دهی شبکه را دچار مشکل میکند5- امنیت پروتکل ها 6- پیچیدگی سرویس و..

در بعضی موارد اینترنت جای خطرناکی است که در آن ویروس ها و یا هکرهایی وجود دارند که در  عرض چند ثانیه میتوانند سیستم شما را از پای درآورند . شاید این جملات برای شما تکراری باشد در ادامه مطلب مقاله ای نسبتا قدیمی را در این خصوص برای شما قرار داده ایم . با شوو همراه باشید.

دستور chkconfig ابزار ساده ی مبتنی بر خط فرمان است که به مدیران سیستم کمک می کند تا سلسله مراتب دایرکتوری /etc/rc[0-6].d را راحت تر نگهداری و کنترل کنند. با استفاده از این دستور، مدیران سیستم دیگر مجبور نخواهند بود که به طور مستقیم چندین و چند symbolic link را در آن دایرکتوری ها تغییر دهند، تا سرویس مورد نظرشان را تغییر دهند.

جیکوری چیست ؟ Jquery  یک کتابخانه بسیار مفید برای جاوااسکریپت است . Jquery بسیار ساده و کارآمد است و مشکل جاوااسکریپت را برای تطابق با بروزرھای مختلف برطرف نموده .یادگیری jquery   بسیار آسان است .  jquery    توابعی برای کار با ایجاکس فراھم نموده و در این زمینه نیز کار را بسیار ساده کرده است . برای آشنایی بیشتر با جیکوری با ما همراه شوید و کتاب الکترونیکی آن را دانلود کنید .
 

همه  ما میدانیم که برای شروع برنامه نویسی سایت باید به زبان html مسلط بود شما در این کتاب بصورت ساده و روان میتوانید آموزش کامل html5  و تگ های مربوطه را فرا گیرید . در ادامه مطلب و برای دانلود این کتاب با ما همراه باشید .

كار با استايل
روشي است براي قالب بندي و طراحي اجزاي صفحه از قبيل  Cascading Style Sheet يا همان CSS  متن، تصوير، زمينه صفحه، كادرها و تقريباً هر چيزي كه در طراحي صفحه استفاده مي شود بدون استفاده از كه باعث مشكل شدن HTML  از طريق اين استايل شيتها مي توانيم از دوباره نويسي كدهاي HTML كدهاي كد نويسي و همچنين كند شدن سرعت بارگذاري صفحه در اينترنت مي شود جلوگيري كنيم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

در صورتی که می خواهید نصب ویندوز ایکس پی را یادبگیرید این آموزش به شما کمک زیادي میتواند بکند. ابتدا رایانه را روشن کنید و سی را در داخل آن بگذارید. پیغامهاي اولیه سیستم مبنی بر آزمایش حافظه و ... نمایش داده میشود .
123