داغ ترین مطالب

اختصاصی

برای تبدیل عکس به طراحی ابتدا در فوتوشاپ عکس مورد نظرمان را باز می کنیم .

گاهی اوقات پیش می آید که فایل ورد یا متنی مورد نظر را می خواهید به فرمت عکس تبدیل کنید و تعداد صفحات شما زیاد است و میخواهید عکس با کیفیت و رزولیشن بالایی داشته باشید نرم افزار Universal Document Converter به راحتی این کار را برای شما انجام می دهد . کافی است این نرم افزار را نصب کنید ،بعد از نصب این نرم افزار با زدن دکمه پرینت فایل مورد نظرتان را به فرمت عکس تبدیل نماید .

در این آموزش می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید به کمک نسخه آخر فوتوشاپ یک طرح بلاگ زیبا و تمیز درست کنید . در این آموزش می خواهیم از موارد جدید شامل Character Styles جدید و Paragraph Styles استفاده کنیم . در اینجا یک پیش نمایش از کار نهایی نشان داده شده است .
ترکیب صفحه سبز رنگ، به شگرد و فنی نسبتا رایج برای خلاقیت های تصویری و ویدئویی در سال های اخیر بدل شده است، و علت اینکه گاه به گاه بکار می رود، به نظر می رسد که دارد نیروی جادویی اش را از دست می دهد! به طور اساسی، ویرایشگر تصویری، گستره ای از رنگ ها را بر مبنای یک نمونه شناسایی می کند و سپس به دنبال حذف تمامی موارد از آن رنگ می گردد. چرا سبز؟ تا جایی که به پوشاک افراد یا رنگ پوست مربوط می شود، این یک رنگ بسیار معمول و رایج نیست. (باید اضافه شود، که رنگ آبی نیز درست به همان خوبی کار می کند.)

يكي از مهم‌ترين و پركاربردترين ابزارهايي كه فتوشاپ براي ويرايش ـ رتوش و بازسازي تصاوير در اختيار ما قرار داده، ابزار هيستوگرام است. بايد توجه داشت كه اين ابزار مختص فتوشاپ نبوده و در ساير نرم‌افزارهاي گرافيك و ويرايش تصوير مانند LightRoom، Camera RAW و... نيز وجود دارد.

فتوشاپ از جمله نرم‌افزارهايي است كه با شهرت بسيار خود موجب شده، كاربراني كه هيچ تخصصي در استفاده از آن ندارند هم با نام آن آشنايي داشته باشند. گاهي اين آشنايي با نام و البته كمي اعتماد به نفس موجب مي‌شود كاربران مبتدي هم دست‌به‌كار شوند و به ويرايش عكس‌هاي مورد علاقه خود با اين نرم‌افزار بپردازند.

1