داغ ترین مطالب

اختصاصی

 حالا که دیگر هم مایکروسافت و هم سونی به طور کامل هر آن‌چه که در چنته داشته‌اند را رو کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیارمان قرار داده‌اند، دست ما هم باز است تا به بررسی و مقایسه سه قطب اصلی صنعت بازی در جهان فناوری، یعنی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و کامپیوترهای مخصوص بازی بپردازیم. پس اگر فکر تهیه دستگاهی برای بازی را در سر می‌پرورانید ، این مقاله را از دست ندهید.

نسخه جدید بازی ندای وظیفه که «Ghosts» نام دارد، قرار است 14 آبان ماه امسال عرضه شود؛ با اینکه زمان زیادی تا عرضه رسمی آن باقی مانده اما عرضه تریلر این بازی می‌تواند قوت قلبی باشد برای طرف‌داران این بازی تا بدانند که در این نسخه قرار است با چه قابلیت‌های جدیدی روبرو شوند.
 

بازی crysis 2 سه سال بعد از حوادث شماره اول و در شهر نیویورک اتفاق می افتد. اینک سال 2023 میباشد. بازی با پخش خبرهایی در مورد شیوع یک ویروس خطرناک به نام " ویروس منهتن " شروع میشود , این ویروس مرگبار , بعد از سرایت به انسان باعث متلاشی شدن و تجزیه بافتهای انسان میشود. تابحال همه تلاشهای محققان و دانشمندان برای رفع اثرات آلودگی بی نتیجه بوده و هنوز پادزهر و یا واکسنی برای درمان ساخته نشده است.

همان طور که می دانید ۲۰ فوریه (۲ اسفند) امسال دستگاه محبوب و پرطرفدار پلی استیشن ۴ رونمایی شد و این بار هم سونی دستگاه جدید و پرکاربردی به جهانیان معرفی کرد که حداقل تا ۱۰ سال دیگر هم همچنان به قوت خودش باقیست و علت آن هم طرفداران پر جنب و جوش و خواهان زیاد آن است که اجازه افت این دستگاه را نمی دهند.

این بازی با گرافیکی دوست داشتنی و شخصیتی با مزه تونسته توی مدت کمی‌محبوبیت زیادی پیدا کنه مراحل بازی بسیار ساده و جذاب است و در طول بازی شما پرشهای زیبا و جذابی رو باید انجام بدید

1