داغ ترین مطالب

اختصاصی

1-برای دیدن زمان شهر مورد نظر کافی است در گوگل عبارت  نام شهر مورد نظر  time را وارد کنید .

به طور مثال

گاهی ممکن است شما تبی در مرورگرها را به اشتباهی ببنید برای برگشت تب بسته شده باید از کلید :

با گسترس فضای وب و گشترس اینترنت ، ویروس ها و بدافزار های مختلفی در این فضا پخش میشوند و هیچ انتی ویروسی وجود ندارد که به تنهایی بتواند همه ویروس ها و بدافزار های را شناسایی و از بین ببرد . بر همین اصل سایتی وجود دارد که مناطق حساس سیستم شما را اسکن میکند و در صورت وجود هرگونه ویروس و بدافزار آن را شناسایی و پاک میکند .

شاید شما هم گاهی خواسته باشید ویدیویی که احتیاج  دارید را از سایت های مختلف دانلود کنید . اما با اینکه فیلم در سایتی مثل آپارات پخش می شود گزینه ای برای دانلود آن ویدیو پیدا نمی کنید و دانلود منجر شما هم کاری برای شما انجام نمی دهد . در ادامه مطلب برای حل این مشکل با شوو همراه باشید .
چند روز پیش متوجه شدم که تنها یک گیگابایت از 10 گیگابایت فضای مجانی جیمیل‌ام باقی مانده و به این فکر افتادم که چطور ایمیل‌های قدیمی و یا ایمیل‌هایی که حاوی فایل‌های سنگین هستند را پیدا نموده و با حذف آنها، فضای خالی جیمیل را افزایش دهم. من با انجام چند کار ساده توانستم نزدیک به 4 گیگابایت از فضای اشغال شده جیمیل را آزاد کنم، اگر شما هم با چنین موردی روبرو شده‌اید، این مقاله آموزشی را مهمان شوو باشید.
سلام دوستان -  اگه  از دست مشکلات کامپیوتری کلافه شدین ناراحت نباشید من در این پست می خوام کمکتون کنم . هر سوالی در مورد مشکلات کامپیوتری دارین در پایین پست بزارین و منم سعی می کنم جوابتونو بدم . با شوو همراه باشید . ( عباسی)

گر شما هنوز از گوگل كروم استفاده نكرده‌اید، حتما این كار را بكنید. هنگامی كه صحبت از سرعت مرورگر به میان می‌آید، موزیلا و مایكروسافت نمی‌توانند با گوگل رقابت كنند
1