داغ ترین مطالب

اختصاصی

امروزه دیگر کارها مثل زمان قدیم صورت نمی گیرد و هر کس در هر جایی که هست می تواند دورا دور رایانه های دیگر را با ریموت کنترل نماید.این موضوع حتی صرفا جهت تجاری و کاری نمی گیرد و در موارد آموزشی نیز استفاده می شود. پس اگر شما نیز به دلایل مختلف از دوستانتان جدا هستید و یا کاری را برای شرکتی میخواهید دورادور انجام دهید CrossLoop گزینه مناسبی برای شماست.

 

UltraVNC قدرتمند، آسان برای استفاده و رایگان نرم افزار است که می تواند صفحه نمایش از یک کامپیوتر دیگر بر روی صفحه نمایش خود را (از طریق اینترنت یا شبکه) نمایش داده شده است. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به استفاده از ماوس و کیبورد خود را برای کنترل کامپیوتر دیگر از راه دور است.

 

Putty برنامه‌ای برای سرویس‌گیرنده‌ها است تا به کمک پروتکل‌های SSH، Telnet و Rlogin از راه دور به سیستم تحت لینوکس متصل می‌شود. برای شرح این نرم‌افزار بایستی با برخی اصطلاحات آشنا باشیم: درگاه(Port): شماره برنامه بر روی یک کامپیوتر خاص و یا به عبارت بهتر شماره شناسایی نرم‌افزار است. مثلاً معمولاً برنامه webserver دارای درگاه ۸۰ است.

 

نرم افزار های TeamViewer و Ammyy Admin نرم افزار هایی جهت ارائه خدمات پشتیبانی از طریق اینترنت به مشتریان می باشند. با استفاده از این نرم افزارها این امکان در اختیار واحد پشتیبانی شرکت قرار داده خواهد شد که از طریق اینترنت و از راه دور به کامپیوتر مشتری متصل شده و مشکلات نرم افزاری موجود را مرتفع نماید.

 

 

1